anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay- nigdy więcej!

toli80
#7 Wielbiciel#

W dniu wczorajszym po 13tej zamówiłam bluzeczkę, która była mi pilnie potrzebna na sobotę. Skusiłam się na zakup, gdyż sprzedawca obiecywał, że jeśli dokonam zakupu do 14tej to przesyłka dotrze do mnie już następnego dnia. Płatności dokonałam w chwili zakupu, czyli około 13.20. Niestety Allegro Pay przelało tą kwotę na konto sprzedawcy ...uwaga... dopiero grubo po 18tej. Tak więc przesyłka dojdzie do mnie dopiero za kilka dni, kiedy już kompletnie nie będzie mi do niczego potrzebna... Nigdy więcej!!!

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

@toli80 I masz rację. Tak działają te wszelkie zapewnienia i obietnice, które mają na celu tylko zwabić kupującego do zakupu, a co się będzie działo później ...... bez komentarza.

Zakup do..... a zapłata? A przekazanie środków przez pośrednika? 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@toli80, bardzo Cię przepraszam za tę sytuację. Wczoraj z powodu awarii środki za zakup docierały z opóźnieniem.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

 I co w związku z tym macie zamiar zrobić ? Bo napisanie przepraszam  to chyba troche za mało ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mr_oma Z jakim opóźnieniem? Zgodnie z regulaminem, wpłaty mogą docierać do końca następnego dnia roboczego. 

Na jakiej więc postawie regulaminowej twierdzisz, że było to późnienie?

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

XYZ tu chodzi o to że im sie system wywalił znowu  i klienci robili wpłaty, im z konta pobierało ,  ale do sprzedawców wpłaty nie docierały.  Więc Sprzedawcy nie wysyłali towaru który mieli w statusie " Płatność w trakcie" no bo i jak ?

 

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

No cóż.... Ze strony Allegro usłyszysz tylko "przepraszam". Ale to i tak jest dobrze. 

Nauczka na przyszłość - chcesz coś na szybko - jedź do sklepu.

Żaden sprzedawca na Allegro nie zagwarantuje Ci przesyłki w następny dzień po zakupie. Ani za 2 dni, ani za 3 dni.

Co więcej - żaden sprzedawca nie ma możliwości ustawienia terminu dostawy.

Wszelkie terminy dostaw podaje Allegro, bez konsultacji ze sprzedawcami, a negatywy otrzymują sprzedawcy. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@toli80 jeżeli zamówiłeś poprzez allegro paczkomat inpost ze smartem przesyłka dotrze w sobotę do paczkomatu

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Nie mów hop, dzisiaj np generowały się listy inpostu bez opcji dostawy weekendowej. 😛

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

U mnie drukowały się opcje weekendowe. 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

To było przez ok. 1-2h dzisiaj.

oznacz moderatorów