anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay obiecało 100 PLN za przystąpienie do Allegro Pay

MAMY ROZWIĄZANIE!
rogal71_2006
#1 Nowicjusz#

Poprzez rejestrację moich danych z dowodu osobistego, wydaje mi się że spełniłem warunek aby otrzymać obiecane cacanki, czyli 100 zł 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Rejestracja i zakup a dopiero spełniasz warunki, chyba zakup za 30zl z Allegro Pay. Nie 100zł tylko kupon za 100zł, ale w zasadzie ....prawie to samo.

oznacz moderatorów
rogal71_2006
#1 Nowicjusz#

Ok. Dziś zapisałem się do Allegro Pay, choć nie uznaję zakupów na wyrost i jestem fanem płatności gotówką. W każdym razie miałem swój powód związany z zakupem przedmiotu który dokonałem dziś przez Allegro Pay z terminem do spłaty na 9.09.2024 , zakupiony w ten sposób przedmiot w cenie 153 PLN , także chyba jest ok. Zwracam uwagę ostatnio na tematykę Casch Back oraz na tematy związane z propozycjami dla osób korzystających z pewnych usług za które Ci inni proponują im profity, i po prostu chciałem to sprawdzić, czy nie jest to zbyt trudne do spełnienia.

Dziękuję za wsparcie, pozdrawiam Rogal71

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@rogal71_2006 a warunki promocji zostały spełnione?

oznacz moderatorów
rogal71_2006
#1 Nowicjusz#

Nie otrzymałem jeszcze kuponu, dokonałem jedynie pierwszego zakupu, na próbę aby otrzymać ten obiecany kupon (piszę to na podstawie tego, czego dowiedziałem się do tej pory z pierwszej odpowiedzi na mój post)

oznacz moderatorów
rogal71_2006
#1 Nowicjusz#

Także nie wiem, czy spełniłem warunki promocji, ponieważ nie za bardzo wiem o co się rozchodzi ...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rogal71_2006 regulamin tej promocji znajdziesz tutaj. Jeśli spełniasz warunki, a nie otrzymałeś kupony, napisz do nas za pomocą formularza.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów