anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro pay zwrot

piotr1730
#1 Nowicjusz#

W dniu wczorajszym uzupełniłem dane o numer konta do zwrotu pieniędzy ze środków Allegro pay za reklamowany towar, które to środki sprzedający oddał na Allegro pay. Jak długo trwa ten zwrot przez Allegro ? I dlaczego nie jest to robione automatycznie ? Dlaczego nie otrzymałem wiadomości o zleceniu tego przelewu ? Środki zwrotu były widoczne na Allegro pay, miałem tylko uzupełnić dane o numer konta, co też uczyniłem i zleciłem wypłatę środków z Allegro pay. Kwota nie jest niska i kasa by mi się przydała , długo czekałem na rozpatrzenie reklamacji i na samo rozliczenie tej reklamacji i teraz zastanawiam się jak długo mam czekać w reputacje na kasę? Ze sprzedającym trwało to kilka tygodni a z Allegro ile to jeszcze potrwa? Trochę to irytujące , że ktoś obraca moją kasą tyle dni. „Niezwłocznie” - to termin dla mnie znamy jako „już, natychmiast” a dla Allegro to ile dni?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Halfrunt
#18 Luminarz#

Zwrot na konto powinien trwać maksymalnie 3 dni robocze, a termin niezwłocznie oznacza 14 dni 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@piotr1730 Jak masz środki w paneli Allegro Pay i masz uzupełnione dane do wypłacenia nadpłaty  to z pewnością czas będzie krotki a nie żadne 14dni, 14dni to ma sprzedający.

oznacz moderatorów