anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulacja zamówienia

korekodwanny
#1 Nowicjusz#

Zakupiłem przedmiot z płatnością allegro Pay, po kilkunastu godzinach sprzedający napisał że towaru nie ma i muszę czekać 10dni.

 

- napisał że jak się nie godzę to mam anulować zamówienie, ale to nie moja wina że nie ma towaru …  Chciałbym zostawić komentarz aby ostrzec potencjalnych klientów, ale jak Ja anuluję transakcje to mam możliwość zostawienia opinii? I jak z tą płatnością jak Ja zrobię anulacje? Niestety nie godzę aby czekać na towar 10dni gdzie był InPost z dostawą na jutro. 

Pozdrawiam Adrian

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

To nie anuluj poczekaj na reakcję sprzedającego, jak anulujesz nie wystawisz komentarza.

oznacz moderatorów

korekodwanny
#1 Nowicjusz#

Dzięki wielkie za odpowiedź, dobrze rozumiem że jeżeli on zrobi anulację to wtedy mam prawo do opinii? A jak będzie towar chciał wysłać po 10dniach mam prawo do zwrotu kosztów? Towar muszę zakupić na cito w innym miejscu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dobrze rozumiesz, sprzedajacy nie może anulować ale zwraca Ci  środki jak nie ma towaru, jak minie czas dostawy to możesz zgłosić problem z zakupem, możesz także mu odpisać że nie będziesz czekać i prosisz o zwrot środków.

oznacz moderatorów