anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowąłem transkacje przez pomyłke kupon promocyjny 100zł należy się???

Bolo11199
#7 Wielbiciel#

n

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Bolo11199 Do ostatniego zamówienia 0b301600-e54c-11ee-99c2-f3a902583e6f nie wykorzystywałeś żadnego kuponu, a na Twoim koncie nie ma obecnie aktywnego kuponu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Bolo11199
#7 Wielbiciel#

Załozylem dzisiaj allegro pay jak zrobie zakupy powyzej 200zł dostane kupon promocyjny 100zł???

oznacz moderatorów

Bolo11199
#7 Wielbiciel#

W regulaminie pisze ze jak anuluje transakcje to mi się juz nie należy kupon promocyjny?Czy to chodzi jak anuluje transakcje kuponem promocyjnym to wtedy?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Bolo11199 Jeśli anulowałeś transakcję, to nie otrzymasz kuponu promocyjnego. Musisz ponowić zakup. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Bolo11199
#7 Wielbiciel#

Za pierwsza transakcje dostane po prostu tak ?Dzięki za odpowiedz. Myslałem jak anulowałem to już mi się nie należy.Chce ponowic pierwszy zakup i go spłącic

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Bolo11199 Jeśli ponowisz płatność, to otrzymasz kupon. Jeśli nie zrealizujesz transakcji zgodnie z Regulaminem, to kupon nie zostanie przyznany. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Bolo11199
#7 Wielbiciel#

To juz nie dostane kuponu bo anulowalem pierwsza  transakcje bo sie tylko pomyliłem bzdura .Rezygnuje z tego allegro pay .Dobranoc miłej nocy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie da się ponowić płatności?

oznacz moderatorów

Bolo11199
#7 Wielbiciel#

Nie da sie bo srodki jeszcze nie wrociły na konto 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No to pech, ale spróbuj się skontaktować  i wyjaśnić: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów

Bolo11199
#7 Wielbiciel#

Nie wiedzialem, ale jeszcze nie mam zadnej transakcji zriobionej jak zrobie zakup ponownie  i spłace 1 rate.A w ogole nie wiadomo czy i taki dali ten kupon promocyjny 100zł,zaraz by wymysli ze nie łapie się do promocji.

 

oznacz moderatorów