anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie platnosci

MAMY ROZWIĄZANIE!
ANNA7730
#1 Nowicjusz#

Zakupiłam poprzez Allegro Pay karme dla kotka,ale okazało się,że sprzedawca nie ma jej w magazynie. Teraz mam problem,ponieważ wciąż wyświetla się komunikat oplac swoje zamówienie za 30 dni. Termin spłaty to 28.10.2022,ale karmy po prostu nie ma i to zamówienie nie zostanie zrealizowane. Co dalej zrobić,żeby nie być obciążona płatnością za zamówienie,jakie nie dotarło i nie dotrze,bo brak towaru. Proszę o pomoc w tej kwestii. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
LEW433
#21 Demiurg#

Tak jest napisane w umowie na raty,spłaty rat są twoim obowiązkiem. Sprzedajacy ma obowiązek zwrócenia środków po anulowaniu zakupu albo zwrocie. Wejdź w zakładkę moje zakupy i kliknij zwrot albo anuluj a sprzedający ma obowiązek wówczas zwrócić środki.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ANNA7730 niczym się nie martw. Sprzedający zwróci wpłatę (w przypadku anulowania zamówienia ma na to 3 dni według polityki zwrotów Allegro ) wówczas zaksięguje się ona na poczet umowy Allegro Pay, czyli nie będziesz już miała nic do spłacenia. Gdyby sprzedający nie zwracał wpłaty daj znać, w ostateczności możesz założyć dyskusję, ale pewnie nie będzie to konieczne 🙂 Pozdrowienia dla Ciebie i dla mruczka 😺 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów