anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta i allegro payU

Okeje80
#7 Wielbiciel#

Ostatnio zablokowali moje konto na allegro , z powodu zekomego powiązania z innym kontem . Skontaktowałam się z allegro i wyjaśniałam całą sytuację , skontaktowałam się nawet z użytkownikiem przez którego zablokowali mi konto . Okazało się że zalegał z jakimś rachunkiem , zapomniał o swoim koncie przez to była zaległość a że się nie logował to widniał zaległy rachunek,więc doszłam z nim do porozumienia  on oplacil ten  rachunek . Myślałam że po tym odblokują mi konto bo przecież mówili że jest tylko nie opłacony rachunek przez co powiązali nasze konta ( kiedyś logował się na jego laptopie a on na moim + wspólne wifi) Rozliczenia z allegro wyszły mu na 0 . Poraz kolejny kontaktowałam się z allegro że dokonał płatności , nawet wysłał im potwierdzenie . On dostal odpowiedź że konto nie zostanie odblokowane z powodu następnego powiązania konta ( zupełnie innego ) ja im tłumacze że nie mam z tym nic wspólnego oni mi wmawiają że te konta moje (+ resztę za którymi poszło powiązanie ) prowadzi jedna osoba. Ja im tłumacze że to jest tylko i wyłącznie moje konto ja nawet nie jestem powiązana z tą osobą .  wysyłałam już im zdjęcia swojego dowodu tłumacze ale to nic nie daje . Już mi brakuje sił na to wyjaśnianie bo to jest taki galimatias że ja już sama nie wiem o co tu chodzi ! Jestem zwykłym kupującym nic nie wystawiałam nawet , zablokowali mi payU . Jak mam im udowodnić że to tylko i wyłącznie moje konto ? Ja nawet nie wiem czyja jest reszta kont więc nawet nie mam na to żadnego wpływu i jestem totalnie udupiona przez te osoby . Nie mogę nawet założyć nowego konta ani oni nie odblokują mojego dopóki reszta kont nie wyjaśni sankcji . Co ja mogę zrobić ? Skoro oni nie wyjaśnia to nie odzyskam swojego konta . Dlaczego ja mam odpowiadać za kogoś ?.! Ja nic nie zrobiłam a oni nawet nie chcą mnie słuchac odpisali tylko że moje wiadomości nic nie wnoszą do sprawy i nawet nie będą na nie odpisywać . Żadnej pomocy od nich . Co ja mam zrobić ? Ja nic nie zrobiłam a oni mi zablokowali konto za kogoś . Pisze do nich codziennie ale to nic nie daje to wszystko spędza mi sen z powiek , staje na głowie jak ja mam im udowodnić że to jest tylko i wyłącznie moje konto ja naprawdę nic nie zrobiłam i nie mam z resztą nic wspólnego .  Zawsze wszystko opłacalnam na czas rachunki też oke , na allegro już jestem długo i nigdy czegoś takiego nie miałam . POMOCY 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Okeje80, mogę Cię jedynie zapewnić, że takie ograniczenia nakładamy na konto, gdy mamy pewność, że został złamany regulamin. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami, które pozwalają zweryfikować takie powiązania.

W korespondencji mejlowej wyjaśniliśmy Ci, w jaki sposób można rozwiązać tę sytuację.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Okeje80
#7 Wielbiciel#

Napisaliście że konto nie zostanie odblokowane dopóki sankcje na pozostalym koncie nie zostaną wyjaśnione . Jak ja mam to wyjaśnić skoro ja nie mam nawet na to wpływu ludzie . Przecież możecie sobie sprawdzić numery konta cokolwiek . Jak może to być jedna osoba ? Owszem mam 2 konta okeje80 i 20 nie mam żadnych innych kont więc jakim cudem proszę mi powiedzieć ? . Sprawdźcie sobie dane i numery konta wysylkalam wam przecież zdjęcie dowodu jak ja mam wam jeszcze udowodnić ?

oznacz moderatorów

Okeje80
#7 Wielbiciel#

Napisaliście że konto nie zostanie odblokowane dopóki sankcje na pozostalym koncie nie zostaną wyjaśnione . Jak ja mam to wyjaśnić skoro ja nie mam nawet na to wpływu ludzie . Przecież możecie sobie sprawdzić numery konta cokolwiek . Jak może to być jedna osoba ? Owszem mam 2 konta okeje80 i 20 nie mam żadnych innych kont więc jakim cudem proszę mi powiedzieć ? . Sprawdźcie sobie dane i numery konta wysylkalam wam przecież zdjęcie dowodu jak ja mam wam jeszcze udowodnić ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Okeje80 przykro mi, ale tę kwestię możesz wyjaśnić jedynie z Działem bezpieczeństwa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Okeje80
#7 Wielbiciel#

Jak mam ją wyjaśnić ? Skoro ja kontaktując się z nimi otrzymuje odpowiedzi że moje wiadomości nic nie wnoszą do sprawy i nie będę dostawała na nie odpowiedzi . To z kim ja mam to wyjaśnić proszę mi powiedzieć?? Skoro oni wiedzą przecież lepiej niż ja i nawet nie próbują mi pomóc tylko mają założone odrazu z góry że to jest jedna osoba i koniec kropka . To z kim ja mam to wyjaśniać bo już próbuje wszędzie gdzie tylko można i zostaje tylko odsyłana od jednego do drugiego a moja sytuacja się nie zmienia i nadal jestem w ciemnej du*** za przeproszeniem .

oznacz moderatorów