anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cesja wierzytelności dla Aion Bank (BIK)

dj_remix
#7 Wielbiciel#

Witam, chciałbym zapytać, czy ładnie to tak sprzedawać dane osobowe (+zobowiązanie), do podmiotu trzeciego?. Nie kupuje kitu o współpracy, bo Allegro Pay to przecież Wasza spółka córka. Dlaczego taka polityka?, proszę o wyjaśnienie.

Nie pozostaje nic innego jak zamknąć Allegro Pay i tracić czas na wycofanie zgód RODO dla podmiotu trzeciego.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@dj_remix wyraziłeś na to zgodę w regulaminie 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dj_remix
#7 Wielbiciel#

No tak, regulamin to takie jawne ładowanie w balona, podejrzewam że sam go nie czytałeś w całości. Dobrze tyle że można to zamknąć.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dj_remix pewnie że czytałem razem z załącznikami, stąd wiem że jest taki zapis 🙂

Szybko Ci cytuję bo wiem gdzie znaleźć 😄 https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/5

Część VI. Odbiorcy Danych Osobowych
Dochodzenie roszczeń i obrona przed roszczeniami wynikającymi z zawartej umowy lub związanych ze świadczeniem usług, w tym windykacja należności, prowadzenie postępowań sądowych, arbitrażowych i mediacyjnych
Art. 6 ust. 1 lit. f RODO (prawnie uzasadniony interes Allegro.pl, polegający na ochronie praw Allegro.pl)
Do ostatniego dnia roku kalendarzowego następującego po upływie 3 lat od momentu zakończenia świadczenia usługi
________
Κώστας
oznacz moderatorów