anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro pay wpływa na zdolność kredytową?

Client:66135293
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, 

Mam pytanie odnośnie allegro pay. Otrzymałam informację z swojego banku ze nie mogą udzielić mi kredytu gotówkowego ponieważ jestem osobą niewiarygodna w związku z tym ze mam ,,kredyty pozabankowe" . Pytając o co dokładnie chodzi otrzymałam informację że jeśli korzystam z allegro pay to nie otrzymam kredytu gotówkowego. Bardzo proszę o informację jaki to ma wpływ, spłaty allegro pay zawsze dokonywane na czas , jednak informacja z banku była taka, że nie ma to znaczenia, ponieważ póki z tego korzystam nie zostanie mi udzielony kredyt gotówkowy.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Client:66135293 wpływ na Twoją zdolność kredytową mają poszczególne umowy, a nie sam limit Allegro Pay. Umowy są raportowane do BIK. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:66135293
#1 Nowicjusz#

Tak, ale kwota 200 zł, która sie kończy nie może wpływać na zdolność kredytową. Informacja z banku była taka, że jest to kredyt z niezweryfikowanych źródeł i jestem osobą niewiarygodna , pomimo tego, ze zawsze jest to spłacane na czas 

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Client:66135293 wpis w BIK zostaje jeszcze na jakiś czas nawet po spłaceniu umowy. Proszę skontaktuj się w tej sprawie z nami przez formularz

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

xmqy
#1 Nowicjusz#

没有找到问题,不是银行的问题,也不是我的问题

oznacz moderatorów

xmqy
#1 Nowicjusz#

我的信用很好,银行回复,是平台系统有问题,我也知道平台系统可能出问题了,有办法吗?

oznacz moderatorów