anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktos mial problem ze zwroten nadplaty poprzez allegro pay?

nicelioness1990
#7 Wielbiciel#

Witam mam nadplate ze zwrotu na allegro pay wyplata tej nadplaty miala byc dokonana w piatek 16.07.2021 mamy 20.07.2021 i nadal rozwiazuja sprawe jak to zrobic zeby dostac te pieniadze a moze wiecej takich ludzi jest z taka sprawa? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@nicelioness1990 Zwrot nadpłaty powinien nastąpić niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 14 dni. Już kilka osób pisało tu o problemach ze zwrotem nadpłaty. Pisz do Allegro Pay i reklamację składaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@nicelioness1990, widzę, że Twoja sprawa jest ponownie konsultowana z Allegro Pay. Proszę Cię o cierpliwość.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

nicelioness1990
#7 Wielbiciel#

Ile mozna czekac na zwrot zwlaszcza ze wyslalam zwrotna wiadomość taka jak chcieli i czekam i czekam i se bede czekac i beda mieli mnie daleko bo mala kwota. 

oznacz moderatorów

nicelioness1990
#7 Wielbiciel#

Jak rozwiazywana jak do tej pory jest nie rozwiazana zwrotu tez do tej pory nie ma choc mial byc ostatecznie 26.07.2021 ! 

oznacz moderatorów

nicelioness1990
#7 Wielbiciel#

Ale to allergo pay nie chce oddac i czekam juz od 8.07.2021 sprzedawca oddalam ale na allegro pay a oni schowali te kase czy jak? Wczoraj ostatecznie miala byc na koncie i nie bylo [edycja] doslownie 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@nicelioness1990, widzę, że sprawę wyjaśniasz z nami mejlowo. Doszło do nieporozumienia i pierwsza weryfikacja wykazała, że wskazana umowa jest aktywna i nie ma na niej nadpłaty. Napisaliśmy, że czas zaksięgowania zwrotu z Allegro Pay powinien zaksięgować się na Twoim rachunku do 3 dni roboczych licząc od następnego dnia po zgłoszeniu - czyli od 22 lipca. Ten termin wypada na dzisiaj. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

nicelioness1990
#7 Wielbiciel#

22.07.2021 czwartek 23.07.2021 piatek i 26.07.2021 poniedzialek minol wczoraj prosze kolejny raz ze mnie [edycja] nie robic!!!! 

Wyjasniasz gdzie jak jak wy mnie zwodzicie wiecie ze policja sciga od 500 zl wiec ale poszukam poszkodowanych! 

oznacz moderatorów

nicelioness1990
#7 Wielbiciel#

Chyba ze alegro ma ten poniedzialek wolne jako weekend 😂

oznacz moderatorów