anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można wyłączyć w Allegro Pay konieczność potwierdzania zakupu przez SMS..??

Thanos_2012
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam takie pytanie. Czasem podczas zakupu na Allegro Pay trzeba zatwierdzić zakup poprzez kod SMS. Czy można to wyłączyć..?? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Thanos_2012 tak, można. Kiedy otrzymasz komunikat z prośbą o podanie kodu SMS możesz zaznaczyć "pomijaj ten krok, gdy to możliwe":

la_nika_1-1660222887716.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Thanos_2012
#8 Zapaleniec#

Gdy to możliwe" czyli jednak nie zawsze obejdzie się bez kodu..?? 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Thanos_2012 tak 🙂 Przykro mi, ale czasami będzie trzeba podać ten kod, aby zachować bezpieczeństwo transakcji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Thanos_2012
#8 Zapaleniec#

To tylko jeszcze jedno pytanie. W banku jak i na Allegro mam podany jeden i ten sam numer telefonu. Ale jak już jest potrzeba potwierdzić transakcję poprzez SMS, to kod przychodzi na mój stary numer telefonu. Jak to możliwe..? 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Thanos_2012 musiałeś podczas składania wniosku o aktywację podać ten stary numer, a żeby go zmienić nie wystarczy zmiana w Danych konta Allegro. 
Aby zmienić numer telefonu lub inne dane konieczna jest weryfikacja telefoniczna, którą może przeprowadzić Doradca Allegro Pay. 
Poproszę Cię o zamówienie rozmowy tutaj. Po potwierdzeniu Twojej tożsamości, Doradca będzie mógł zmienić Twój numer telefonu w Allegro Pay 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Thanos_2012
#8 Zapaleniec#

Wielkie dzięki za pomoc 🙂

oznacz moderatorów