anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy teraz każdy zakup z Allegro Pay jest przekazywany do BIK jako kredyt?

ladyravenstudio
#7 Wielbiciel#

Kilka ostatnich zakupów z Allegro Pay zostało powiązane  (były to osobne zakupy)  razem tak, że wyszło, że mam zaciągnięty kredyt na 1100zl a rata wynosi 521 zł, mimo, ze tych zakupów na raty nie rozkładałam. Czy teraz każdy taki zakup z Allegro Pay będzie zgłaszany do BIK jako kredyt? Jeśli tak, rezygnuję zatem z tej funkcji, ponieważ przez to obniżyła mi się zdolność kredytowa. Dziękuję za takie wspaniałe rozwiązanie. A była to tak idealna opcja. Do czasu. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Rozumem, czyli uważasz ze zakupy na raty nie obniżają twojej zdolności kredytowej?

oznacz moderatorów

ladyravenstudio
#7 Wielbiciel#

Te zakupy nie były rozłożone na raty, tylko odroczone o 30 dni. Kilka zakupów z kilku dni zliczono w jedną sumę i przekazano do BIK jako jeden kredyt i przypisano mu dwie raty.  Do tej pory żadna transakcja, która nie była rozkładana na raty (tylko spłacana w ciagu 30 dni)  nie była przekazywana do BIK. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Jeśli bierzesz kredyt i go terminowo spłacisz to  w historii bik jest na Plus, co innego kredyt na 1000 zł. Może nie być dobrze odebranie, gdy będziesz się starał o grubą kasę 

oznacz moderatorów