anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy wpłata dotrze bo została pobrana z mojego konta i nic więcej

marioholding
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka Wczoraj wpłaciłem pieniądze przez pay by net  , płatność w toku cały czas , u mnie z konta pobrało 812 zł , ale płatność nie zakończona i nie mam żadnego e-maila z potwierdzeniem .  Na koncie bankowym mam wyszczególnienie że środki zostały przelane na konto 74 1140.......  i nie wiem co dalej , czy mam ponowić wpłatę i zapłacić ponownie ? czy czekać na jakieś info? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@marioholding, czy chodzi o płatność za zakupy w ramach Allegro Pay? Możesz dopowiedzieć?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

marzenka120891
#7 Wielbiciel#

Podlaczam sie do pytania, moja platnosc rowniez zostala pobrana a status w trakcie przetwarzania

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@marzenka120891 Płatność za zamówienie z dziś, jest poprawnie zakończona, więc teraz pozostaje Ci tylko oczekiwać na przesyłkę. 

@marioholding Rzeczywiście Twoja płatność ma status "rozpoczęta", jaką dokładnie formę wybrałeś? Wykonałeś zwykły czy szybki przelew? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

marioholding
#7 Wielbiciel#

Wpłatę wysyłałem dobę temu zwykłym przelewem przez Pay pieniądze trafiły na konto M Bank w Poznaniu tak mi pokazuje historia przelewu . Pierwszy raz zdarzyło się coś takiego , wcześniej nigdy nie było problemów i opóźnień

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@marioholding Poczekaj proszę jeszcze do jutra, a jeśli syutacja się nie zmieni. Napisz proszę do nas zgłoszenie wraz z potwierdzeniem tej płatności bezpośrednio przez ten formularz.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

marioholding
#7 Wielbiciel#

Był o to opłacenie zakupionego przedmiotu w wygranej  licytacji na allegro , wczoraj kwotę 812 zł  wpłacałem przez PayU  SA 00907D1E29  , sprawdzałem kilka razy pieniądze z konta pobrane i nieprzekazana do sprzedającego

oznacz moderatorów

sloninka1994
#1 Nowicjusz#

Widze ze nie tylko ja mam taki problem tes wczoraj zrobiłam przelew i płatność w toku. Siostra także i nie wiemy co dalej.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sloninka1994 Twoja płatność z wczoraj jest anulowana, więc jeśli pieniądze nie zostały pobrane z Twojego rachunku bankowego, możesz ponownie zlecić wpłatę. W tym celu przejdź do zakładki Moje zakupy i skorzystaj z przycisku [ponów płatność] przy nieopłaconym zamówieniu.

Natomiast jeśli pieniądze zostały pobrane z Twojego rachunku bankowego, wpłata zostanie zwrócona na rachunek, z którego została wykonana.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Chorzowiak
#10 Popularyzator#

Można się podpiąć do tego zapytania.

Zapłacił syn że swojego konta zakupy i ma płatność w toku, ja kupiłem wczoraj przy płatności wyskoczył błąd powtórzyłem płatność. Znów błąd. Myślałem  że jak anuluję płatność to od początku zrobię płatność. Dziś z konta zeszły 2x pieniądze za moje zakupy. A za zakupy które płacił syn płatność w toku. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Chorzowiak Jeśli z Twojego konta pobrane zostały środki, automatycznie wrócą na Twój rachunek w przeciągu kilku dni. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

marioholding
#7 Wielbiciel#

Teraz mam pytanie , czy za zakupiony przedmiot mam już teraz zapłacić ponownie ? czy czekać na powrót  pieniędzy które zostały pobrane wczoraj z mojego konta  a wpłatę wykonać dopiero wtedy jak ta  pierwsza nieudana wpłata powróci do mnie?

oznacz moderatorów

Chorzowiak
#10 Popularyzator#

Mam ten sam problem. Płatność przez banki spółdzielcze? Czy jest jakiś problem z formatem powiadomień Payu. Przedwczoraj błąd i płatność w toku, wczoraj 2x błąd ryzykować? 

oznacz moderatorów