anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego bank odmawia autoryzacji

Zdzisiek-Z2
#7 Wielbiciel#

Chciałem zrobić zakup za pomocą allegro PayU i gdy już czekałem na potwierdzenie zakupu z banku otrzymywałem SMSa o odmowie  autoryzacji bez podania przyczyny.czy ktoś miał podobny przypadek przy próbie skorzystania z zapłaty za zakup przez allegro PayU?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Zdzisiek-Z2 Musisz iść do banku i tam interweniować. Przy odmowie autoryzacji banki się nie tłumaczą. Miałem taki problem z kartą - było dobrze, az któregoś dnia "brak autoryzacji". Powtórzyłem, znowu to samo. Potem się okazało, że to jakiś błąd w systemie, ale  dopiero po wizycie w banku.

oznacz moderatorów

Zdzisiek-Z2
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za szybką odpowiedź!

oznacz moderatorów

Client:88699173
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem.Moj bank blokuje wysłanie środków finansowych do Allegro Pay. Banki tak bardzo się asekurują przed wyludzeniami, że chociaż są środki finansowe na koncie, to nie chcą zapłacić. Do niedawna przelewy były szybkie i bardzo proste a teraz robią problemy klientom. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:88699173 Banki co chwila zmieniaja procedury bezpieczeństwa. Przedtem się logowałem do banku loginem i uzupełnianiem brakujących elementów w haśle, teraz wysysyłaja jeszcze sms-a z kodem (podobno dyrektywa Unii), po przelewie jeszcze raz sms. Po prostu trzeba się przestawić na zwiększającą się ilość procedur bezpieczeństwa. W drugim banku login, avatar, hasło i sms. Takie czasy. 

oznacz moderatorów