anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego firma która dostała zwrot towaru nie zwraca pieniędzy do Allegro PAY za zwrot butów.

MAMY ROZWIĄZANIE!
kola60
#7 Wielbiciel#

W dniu 20 lipca kupiłem buty w systemie Allegro PAY. Ponieważ buty nie pasowały wysłałem zwrot butów według regulaminu zwrotu  inpostem i Big_Star_Shoes wystawiło FV korygującą 29 lipca, po otrzymaniu zwrotu butów. Jednakże na dzień dzisiejszy nie ma zwrotu pieniędzy i nadal jestem winny Allegro PAY 129,00.
Mam FV za zakup butów i FV korygującą za zwrot butów.

Jeszcze nigdy nie spotkałem w ciągu mojej 22 letniej kadencji na Allegro z takim ociąganiem się ze zwrotem z Allegro PAY

Jak to zrobić by firma Big_Star_Shoes oddała niesłusznie pobrane pieniądze na Allegro PAY??

Z poważaniem
Krzysztof Trinschek(kola60)



oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
LEW433
#21 Demiurg#

A regulamin Allegro Pay czytałeś?:

Jeśli zwrócisz lub anulujesz cały zakup, Twoje środki zwrócone przez sprzedającego bezpośrednio do Allegro Pay zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze. Zakup zostanie spłacony, a umowa zawarta z Allegro Pay – zamknięta.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni – w przypadku zakupu z Allegro Pay z opcją spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc – w przypadku zakupu z jakąkolwiek inną opcją spłaty dostępną w Allegro Pay: 2, 3, 5, 10 lub 20 miesięcy.

Jeśli nie otrzymamy zwrotu od sprzedającego w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie.

Dowiedz się więcej o zwrotach w Allegro Pay.

oznacz moderatorów
kola60
#7 Wielbiciel#

Witam. Dziękuję za odpowiedz. Sprzedawca uregulował już zwrot i temat jest nieaktualny.

oznacz moderatorów