anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry, proszę o pomoc w sprawie zwrotu środków na konto.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:34754604
#2 Obserwator#

Zgłosiłam zwrot zamówienia i cały proces przebiegł prawidłowo jednak na moje konto nie wpłynęły pieniądze. Od sprzedającego dostałam informację: Sprzedający wysłał zwrot pieniędzy uCiebie czw 23 maj - pon 27 maj.

Jednak nadal nie ma tego zwrotu na moim koncie, zawsze płacę z tego samego konta i metodą BLIK i nigdy nie było problemu ze zwrotami. 

Proszę moderatorzy o pomoc 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:34754604 podaj proszę numer zamówienia, o którym piszesz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:34754604
#2 Obserwator#

e1f066c0-ea17-11ee-95f1-5fbd1e5df881 

 

A tu numer umowy allegro Pay jeśli będzie potrzebny 

3855792362

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To nie wpływają na twoje konto tylko wracają tam skąd wyszły.

Jeśli zwrócisz lub anulujesz cały zakup, Twoje środki zwrócone przez sprzedającego bezpośrednio do Allegro Pay zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze. Zakup zostanie spłacony, a umowa zawarta z Allegro Pay – zamknięta.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni – w przypadku zakupu z Allegro Pay z opcją spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc – w przypadku zakupu z jakąkolwiek inną opcją spłaty dostępną w Allegro Pay: 2, 3, 5, 10 lub 20 miesięcy.

Jeśli nie otrzymamy zwrotu od sprzedającego w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie.

Dowiedz się więcej o zwrotach w Allegro Pay.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:34754604 oki, dziękuję! Potwierdzam, że sprzedający zlecił zwrot 20 maja. Czy spłaciłaś ten zakup, zanim zwrócił tę wpłatę w panelu Allegro Pay
Jeśli tak, powstała nadpłata, która może zostać wypłacona na Twoje konto lub przekazana na spłaty innych zakupów. Jeśli nie spłaciłaś tego zakupu w Allegro Pay, to zwrot od sprzedającego spłacił tę umowę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:34754604
#2 Obserwator#

Zgłosiłam zwrot a dopiero później spłaciłam Allegro Pay ale nie mam nigdzie żadnej nadpłaty ani nic takiego. Czy ja mogę jakoś te pieniądze odzyskać?  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:34754604 tak, oczywiście, odzyskasz je 🙂 
Ale muszę poprosić Cię o kontakt za pomocą formularza, Doradca Allegro Pay, po telefonicznej weryfikacji tożsamości, będzie mógł to dokładnie sprawdzić i wyjaśnić, co się stało ze zwrotem od sprzedającego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:34754604
#2 Obserwator#

Dziękuję za pomoc, udało się wszystko wyjaśnić na infolinii i problem rozwiązany 🙂

oznacz moderatorów