anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nadal widnieje mój zakup jako do nadania skoro sprzedający anulował zakup.

kamil17_1991
#7 Wielbiciel#

Witam. Dlaczego nadal widnieje mój zakup jako do nadania skoro sprzedający anulował zakup. Płatność była wykonana przez allegro pay i rozłożona na raty. W tym momencie sprzedający nie wyśle mi towaru bo anulował transakcje.... 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@kamil17_1991 Po pierwsze, sprzedający nie ma podstawy prawnej do anulowania zakupu. Takie prawo ma tylko kupujący.

Po drugie, zakup będzie widniał jako "do nadania" i "do opłacenia" przez Ciebie, dopóki sprzedawca nie odda pieniędzy do Allegro Pay. Dopiero gdy odda, a powinien to zrobić niezwłocznie, wysyłka towaru i jego spłata przez Ciebie nie będą wymagane.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kamil17_1991 czy masz na myśli zamówienie nr 06712e93-1efe-11ec-a0db-574009c4166e? Jeśli tak, to sprzedający zwrócił dwa dni temu wpłatę za ten zakup. Sprawdź proszę czy widzisz ten zakup jako "do spłaty" w  panelu Allegro Pay

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kamil17_1991
#7 Wielbiciel#

Tak zgadza się nr. 06712e93-1efe-11ec-a0db-574009c4166e. No niestety ale nadal widnieje że do spłaty mam towar.

oznacz moderatorów

kamil17_1991
#7 Wielbiciel#

Ale dostałem email w którym jest napisane że sprzedający anulował zakup.... Dzwoniłem do sprzedającego i powiedział mi że on anulował i u niego wyświetla się jako anulowane oraz to że dokonał zwrotu środków. W tym momencie nie mam towaru ani środków...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kamil17_1991 może wpłata od sprzedającego jeszcze się nie zaksięgowała. Poproszę Cię o chwilę cierpliwości, wyjaśnię to dla Ciebie i wrócę tutaj z odpowiedzią.
Czy wiadomość e-mail otrzymałeś od sprzedającego, który informował, że nie może wysłać zamówienia? Czy była to wiadomość od nas z informacją o zwrocie wpłaty przez sprzedającego?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kamil17_1991
#7 Wielbiciel#

Tylko wiadomość od was że sprzedający anulował zakup i tyle. Nie ma nic o zwrocie wpłaty.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kamil17_1991 sprawdziliśmy to dokładniej, owszem sprzedający zwrócił wpłatę, ale nie zaksięgowała się poprawnie, dlatego wciąż widzisz ten zakup jako "do spłaty". W tej chwili wyjaśniam to z operatorem płatności, wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kamil17_1991
#7 Wielbiciel#

Ok czekam i dziękuje za szybkie załatwienie sprawy

oznacz moderatorów