anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę korzystać z Allegro Pay?

kolaboss
#1 Nowicjusz#

Witam od jakiegoś czasu nie mogę skorzystać z płatności Allegro pay. Nie mam żadnych zaległości w tej płatności ani w stosunku do Allegro. Wszystko płacone w terminie. Sprawdzałem na kilku aukcjach w których jest ta płatność a ja nie mogę z niej korzystać. Jaki może być inny powód ? 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kolaboss brak dostępności Allegro Pay, wynika z tego, że masz do uregulowania opłatę za obsługę transakcji za sprzedaż z Allegro Lokalnie. Możesz to sprawdzić i spłacić w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

@la_nika  dlaczego użytkownik ma zablokowane allegro pay, jeśli nie opłacił prowizji za sprzedany przedmiot.

 

Taka blokada powinna być nałożona jeśli nie opłacił jakiegoś przedmiotu na allegro pay.

 

Co ma prowizja za sprzedany przedmiot , wspólnego z allegro pay.

Czyli jak ja nie opłacę prowizji za sprzedany przedmiot, to też będę miał blokadę na allegro pay.

 

Co ma wspólnego jedno z drugim,to są dwa zupełnie inne przypadki

oznacz moderatorów

kolaboss
#1 Nowicjusz#

Tu się muszę z panem zgodzić tak nie powinno być bo to dwie różne rzeczy. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 tak, jeśli będziesz miał zaległości w rozliczeniach z Allegro to również nie będziesz mógł skorzystać z Allegro Pay. Wynika to z Regulaminu Allegro Pay. Jest tam napisane:

"Jeśli Twoje Konto na Allegro jest objęte sankcjami wynikającymi z Regulaminu Serwisu Allegro takimi jak: czasowe ograniczenie dostępu do poszczególnych usług świadczonych w ramach Allegro, zawieszenie na czas określony lub nieokreślony, lub jeśli zalegasz ze Spłatami, usługa Allegro Pay nie będzie dla Ciebie dostępna."

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:49829544
#1 Nowicjusz#

Mam problem nie mam możliwości wyboru opcji zapłaty przez Allegro Pay, wszystko mam uregulowane, zaktualizowaną aplikację, a metody płatności brak od ponad tygodnia. Nie dotyczy to tylko jednej aukcji, a każdej i mimo oznaczenia, że sprzedawca akceptuje tą metodę ja nie mogę jej wybrać. Nie wyświetla się kompletnie w opcjach. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:49829544 a przez przeglądarkę też nie możesz zrobić zakupu?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Aplikacja to ciągły problem, możesz spróbować zaktualizować albo bez apki.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49829544 połączyłam te wątki, ponieważ rozwiązanie jest takie samo. 
Masz nieuregulowaną płatność w Rozliczeniach z Allegro, dlatego nie pojawia się metoda płatności Allegro Pay. Ureguluj proszę ten rachunek, a płatność tą metodą będzie ponownie dostępna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jola2416-j1
#7 Wielbiciel#

Ja też nie mam żadnych rachunków do opłacenia i nie mogę korzystać z allegro Pay 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jola2416-j1 czy ta metoda płatności nie pojawia się, gdy robisz zakupy? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kolaboss
#1 Nowicjusz#

Tego nie zauważyłem dziękuje za pomoc. 

oznacz moderatorów