anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie moge skorzystac z allegro protect skoro zostalem oszukany przez sprzedajacego

stalewy
#1 Nowicjusz#

Dlaczego nie moge skorzystac allegro protect skoro zostalem oszukany przez sprzedajacego a zakup był zrobiony przez allegro Pay. ? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Tam masz warunki, 1 to otwarcie dyskusji: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stalewy napisz proszę jakiego zamówienia to dotyczy? Dlaczego uważasz, że nie możesz skorzystać z Allegro Protect?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

napoleon1970
#9 Pomysłodawca#

bo widzisz tak naprawde to  allegro stworzylo tych zawodnikow ...biurokracja,regulaminy ....chodzi o to zeby policja i sady mialy prace....zeby ktos zarobil.......juz dawno mozna  bylo tak zrobic aby to smigalo.....np...sprzedajacy wysyla i otrzymuje srodki po zatwierdzeniu od kupujacego.......ale nie ....bawia sie tez w jakies wyludzanie danych osobowych ..z bankow jak pisza takie dane wyplwaja a co dopiero allegro.....jeszcze raz ...i niech mi ktos powie ze nie mam racji...............kupujacy x przelewa srodki....srodki leza i czekaja na potwierdzenie kupujacego ze jest ok .sprzedajacy x moze je otrzymac po potwierdzeniu od kupujacego....jesli przedmiot nie zgodny z opisem ,uszkodzony srodki wracja do kupujacego po terminie np  2 tygodni.... zapewne mozna bylo by to ulepszyc......ale nie tworzy sie machine przestepczosci i biurokracj

oznacz moderatorów