anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzymałem monet za aktywację i 1. zakup z Allegro Pay?

Client:109343790
#7 Wielbiciel#

Wciąż nie otrzymałem monet za aktywację Pay Po i zakupy z Pay Po. Nie wiem czy robię coś źle? Obok "Twoje monety i kupony" jest jedynie ikonka jednego powiadomienia lecz po wejściu w ten skrót nic nie wyświetla.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109343790 napisz proszę konkretnie którą promocję masz na myśli, ponieważ w terminie w którym zrobiłeś zakupy z Allegro Pay obowiązywały takie dwie promocje:  Polecaj Allegro Pay oraz Monety za dokończenie aktywacji Allegro Pay
Promocja dotycząca aktywacji i monet za pierwszy zakup z Allegro Pay zakończyła się 23.04.2023. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:109343790
#7 Wielbiciel#

Allegro PayU założyłem i zrobiłem zakupy po otrzymaniu wiadomości od serwisu Allegro dotyczącej promocji na 50 monet za aktywację Allegro Pay i zrobienie pierwszych zakupów z nim. Wisi mi 1 nowe powiadomienie w zakładce "moje monety i kupony" tj. pomarańczowa "jedynka" lecz wchodząc w to nie widzę żadnego nowego powiadomienia.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109343790 nie widzę, abyśmy wysłali do Ciebie taką wiadomość, ale poprosiłam o szczegółową weryfikację i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109343790 przykro mi, ale otrzymałam odpowiedź, że aktywowałeś Allegro Pay w czasie promocji kwietniowej, jednak te monety są już przedawnione, a pierwszy zakup został zrobiony teraz, więc w momencie w którym nie obowiązywała promocja 😞 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów