anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzymałem monet za pierwsze zakupy z Allegro Pay?

Client:91769050
#7 Wielbiciel#
  • Witam kupiłem przez allegro PayU i nie otrzymałem 50 monet
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Czy Allegro Pay?

Jak otrzymać 50 monet za aktywację i pierwszą transakcję z Allegro Pay?
  1. Kliknij “Przejdź do Aktywacji”.
  2. Aktywuj Allegro Pay w kilka minut. Za darmo. Dzięki natychmiastowej decyzji jakimi środkami możesz dysponować jesteś w stanie od razu użyć Allegro Pay.
  3. Opłać transakcję na Allegro o minimalnej wartości 30 zł (bez kosztów dostawy), przy płatności za pomocą Allegro Pay.
  4. Monety będą dostępne do odbioru w ciągu 2 dni roboczych i możesz je odebrać w ciągu 7 dni od aktywacji Allegro Pay, przechodząc na Allegro.pl do zakładki Monety, gdzie kliknij w [Odbierz].
  5. Na Twoje konto w Allegro wpadnie 50 Monet.
 
Promocja trwa od 06.09.2021 do 19.09.2021 lub do wyczerpania puli 2 000 000 Monet promocyjnych.
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:91769050 Zobacz, co pisze na ten temat Allegro tu; https://allegro.pl/kampania/monety/promocje

Jak otrzymać 50 monet za aktywację i pierwszą transakcję z Allegro Pay?

 

1. Kliknij “Przejdź do Aktywacji”.
2. Aktywuj Allegro Pay w kilka minut. Za darmo. Dzięki natychmiastowej decyzji jakimi środkami możesz dysponować jesteś w stanie od razu użyć Allegro Pay.
3. Opłać transakcję na Allegro o minimalnej wartości 30 zł (bez kosztów dostawy), przy płatności za pomocą Allegro Pay.
4. Monety będą dostępne do odbioru w ciągu 2 dni roboczych i możesz je odebrać w ciągu 7 dni od aktywacji Allegro Pay, przechodząc na Allegro.pl do zakładki Monety, gdzie kliknij w [Odbierz].
4. Na Twoje konto w Allegro wpadnie 50 Monet.

Promocja trwa od 06.09.2021 do 19.09.2021 lub do wyczerpania puli 2 000 000 Monet promocyjnych.

Dzięki Monetom kupujesz taniej. 50 Monet, jakie możesz otrzymać z tej promocji, obniży Twoje kolejne zakupy o 50 zł!

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:91769050, Monety są już na Twoim koncie. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów