anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzymałem zwrotu wpłaty od sprzedającego?

arti3233
#7 Wielbiciel#

Kupiłem towar i zwróciłem sprzedawcy on zwrócił środki ale allegro nie oddało gdzie mam się zwrócić

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@arti3233 Pierwsze skąd wiedza że zwrócił? był mail od Allegro? po zakupie przez Allegro Pay środki wracają tam skąd wyszył czyli do Allegro Pay i zwiększają twój limit, jeżeli chcesz je wypłacisz to wypełnij w panelu Allegr Pay swój nr konta i wówczas możesz wypłacić nadwyżkę. Zapytaj jak masz nadpłatę: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

- Po pierwsze - pisząc na AG należy dokładnie opisać sytuację. Na AG odpowiadają inni użytkownicy serwisu Allegro. 

- Zwróciłeś towar sprzedającemu - u mnie ląduje on na półkę w magazynie i są naliczane opłaty magazynowe.  

- Odstąpiłeś od zawartej umowy i z tego powodu dokonałeś zwrotu? - to już jest inna sprawa. Pisz jasno, że dokonałeś odstąpienia od umowy i z tego tytułu dokonałeś zwrotu. 

Sprzedający najczęściej zwraca środki przez Allegro Finanse - tak jak było zapłacone. Jak sprzedawca zleci taki zwrot - czekaj ok. 3 dni roboczych zanim All zwróci Ci te środki na konto w Allegro. Potem możesz sobie zlecić wypłatę środków na swoje konto bankowe. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@arti3233 podaj proszę numer tego zamówienia, sprawdzę to. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów