anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w allegro pay za zakup anulowany mam płacić

MAMY ROZWIĄZANIE!
Weiss27195
#7 Wielbiciel#

Wczoraj przez pomyłkę złożyłem zamówienie 

Zamówienie anulowalem zanim je wysłano skorzystałem z allegro pay więc dlaczego mam zapłacić za to zamówienie 

Bardzo proszę przesyłać mi na adres mailowy zasady korzystania z allegro pay w pliku pdf

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Proszę poczytać ale zasada jest taka ze to raty więc do czasu oddania środków ty musisz spłacać a później podniesie to limit albo możesz wypłacić nadpłatę: https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-uslugi-allegro-pay-lD8OAPk4Lu6

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Weiss27195 jeżeli prawidłowo anulowałeś to do 2 dni  roboczych spłata zniknie. Poza tym jest weekend

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Weiss27195 
Zamówienie anulowalem

Wybrałeś na Allegro opcję: ANULUJ czy ZWROT ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Weiss27195
#7 Wielbiciel#

Anuluj

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Weiss27195 
Sprzedawca ma 2 dni na zwrot przez AF.
Allegro Finanse realizuje zwrot: do 3 dni roboczych.
Jeżeli środki przyjdą przed terminem wymagalności spłaty Allegro Pay - rozliczą Twoje zobowiązanie.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Weiss27195, po kliknięciu w "kupuję z Allegro Pay" potwierdzasz, że chcesz zawrzeć umowę i akceptujesz jej warunki. Doszło do transakcji, opłaciłeś ją metodą Allegro Pay. Anulowałeś zakup, więc sprzedający zwróci Ci środki za opłacony przedmiot. Gdy to zrobi, otrzymasz wiadomość mejlową od Allegro. Jeśli sprzedający zwróci środki poprzez Allegro Finanse, zasilą one bezpośrednio Twój limit Allegro Pay. 

Więcej o kupowaniu z Allegro Pay znajdziesz m.in. w tym artykule.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów