anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie szukać informacji dot. zwrotu pieniędzy od sprzedającego ?.

balbina625
#7 Wielbiciel#

Sprzedający potwierdził że dokonał zwrotu pieniędzy za dokonany zwrot towaru  na finanse payu.

W fianse payu nie ma żadnej informacji o takim zwrocie, gdzie tego szukać ?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Jeśli zwrócisz lub anulujesz cały zakup, środki zwrócone przez sprzedającego bezpośrednio do Allegro Pay zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze. Zakup zostanie spłacony, a umowa zawarta z Allegro Pay – zamknięta.

Nie masz maila od Allegro nie było zwrotu od sprzedającego, otwórz dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni – w przypadku zakupu z Allegro Pay z opcją spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc – w przypadku zakupu z jakąkolwiek inną opcją spłaty dostępną w Allegro Pay: 3, 5, 10 lub 20 miesięcy.

Jeśli nie otrzymamy zwrotu od sprzedającego w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@balbina625 Podaj mi proszę numer oferty lub zamówienia, której dotyczy ten zwrot. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

balbina625
#7 Wielbiciel#

NUMER ZAMÓWIENIA

33788620-9119-11ed-9563-33090c8ece11
13049346544
13049347532
 Od Allegro otrzymałam e-maila o zwrocie  kwot przez sprzedających ale na finanse pay nie mogę znależć tych kwot.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@balbina625 sprzedający zwrócili wpłaty (jedna w wysokości 46,97 zł, druga 39,98 zł), a zwroty zaksięgowały się poprawnie, jednak ponieważ opłaciłaś to zamówienie korzystając z Allegro Pay, to zwrot zwiększy dostępny w usłudze limit.
Możesz to sprawdzić w Panelu Allegro Pay, jeśli zdążyłaś spłacić to zamówienie to po zaksięgowaniu się zwrotu powstała nadpłata, która może być wypłacona na Twoje konto lub przekazana na poczet innych umów z Allegro Pay.
Aby to sprawdzić skontaktuj się z nami kliknij proszę "kupuję" wpisz, że sprawa dotyczy Nadpłaty z Allegro Pay i wybierz sposób kontaktu z Doradcą, po telefonicznej weryfikacji tożsamości otrzymasz szczegółowe informacje na temat Twoich umów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów