anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu ma sprzedawca na zwrot środków na allegro pay?

aga_aa2
#7 Wielbiciel#

Witam. 11 kwietnia był problem z płatnością allegro pay przez co kupiłam towar 4 razy i za każdym razem zamówienie było natychmiastowo anulowane a nadal  zabierało środki z allegro pay . Po rozmowie na mesenger z pracownikiem allegro zostałam poinformowana że zwrot środków powinien sprzedawca zwrócić w ciągu dwóch dni roboczych . Do tej pory brak zwrotu środków. Ile czasu ma tak naprawdę sprzedawca na zwrot środków na allegro pay?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Tak naprawdę ma do 14dni max ale jak nie doszło do zakupu to allegro podaje 2 dni, ale....😁

oznacz moderatorów

aga_aa2
#7 Wielbiciel#

No właśnie , ale.... 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

......powinien zrobić to bezzwłocznie.😁

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Przy anulowaniu to allegro z automatu zwraca wpłatę. Dostałeś jakoś wiadomość o zwrocie od allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Anulowaniu płatności czy zakupu?

oznacz moderatorów

aga_aa2
#7 Wielbiciel#

Anulowanie całego zakupu

oznacz moderatorów

aga_aa2
#7 Wielbiciel#

Nie żadnej wiadomości nie dostałam tylko że moje zakupy zostały pomyślnie anulowane

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Jeśli nie dostałaś e-maila od allegro to znaczy że sprzedawca jeszcze nie zwrócił ci pieniędzy.

Sprawdź jeszcze folder spam i powiadomienia być może trafila wiadomość o zwrocie pieniądzy.

Sprawdź  jeszcze w panelu allegro pay

 

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@aga_aa2 
Do czasu po którym sprzedawca zwróci środki przez Allegro Finanse, dolicz do 3 dni roboczych, które AF zastrzega sobie na rozliczenie ich z Kupującym.

Nawet jeżeli sprzedawca zrobi zwrot przez Allegro Finanse w ciągu 2 dni roboczych to kupujący może zauważyć je nawet dopiero po 5 dniach roboczych (a to już będzie z uwzględnieniem Świąt: ponad tydzień)

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale sprawdź Allegro Pay -panel!

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Sprzedawca ma 14 dni na zwrot pieniędzy, ale może zwrócić pieniądze wcześniej

oznacz moderatorów