anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Informacja o zakupie na mailu

LuminalumSea
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, wchodząc na maila zobaczyłam że 16.04 zostało mi wysłane parę propozycji spalty zakupów na allegro Pay. Jednak nic nie kupowałam w tym dniu i nie logowałam się na innych urządzeniach. Bardzo proszę o informację dlaczego Otrzymałam informację o spłacie zakupów których nie dokonałam i nie widzę ich nawet w panelu przedmiotów zakupionych 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Nie musiałaś kupować w ten dzień, allegro wysyła 3dni przed terminem do spłaty rat, jeżeli nie masz rat to nie przejmuj się tym, wszystko powinno być w panelu Allegro Pay.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Allegro nie wysyła na e-maila takich wiadomości. Dostajesz smsa 3 dni przed terminem spłat rat. Jeśli nic nie kupowałeś  to nie masz się czym przejmować..

 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie jestem pewna czy dobrze rozumiem pytanie. Domyślam się, że nie chodzi o spłatę już zakupionych rzeczy. Tylko o propozycję spłaty przedmiotów na których aukcje ostatnio zaglądałaś. Jak poprzednio zapłaciłaś allegro pay za zakupy to teraz co zajrzysz w jakąś aukcję to Ci takie coś informacyjnie będą przysyłać. Strasznie to wnerwiające. Jak następny zakup zrobisz inną metodą to powinno to przestać przychodzić. Przynajmniej u mnie jakoś tak to działa. 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Sprawdzaj  w panelu Allegro Pay, tam masz wszystko.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LuminalumSea domyślam się, że masz na myśli wiadomości o tytule:
"Informacja na temat proponowanych opcji spłaty Allegro Pay". Jest to tylko formularz informacyjny na temat możliwych warunków spłat. Otzrymanie takiej wiadomości nie oznacza, że dokonałaś zakupu w ramach Allegro Pay. 
Swoje zakupy opłacone tą metodą płatności możesz zawsze sprawdzić w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów