anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

informujemy o zleceniu wypłaty środków zgromadzonych w ramach usługi PayU

ola0701
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Dziś w nocy dostałam taką informację od: 

Szczegółowe zestawienie transakcji składających się na wypłatę załączamy w pliku oraz informujemy o zleceniu wypłaty środków zgromadzonych w ramach usługi PayU.

Nie sprzedawałam nic przez allegro dlatego proszę o informację o co może chodzić.

 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Środki i historia operacji - Allegro   Sprawdź tu. Jak coś jest to tu będzie wymienione, a jak nie to może to jakiś spam...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ola0701 A nie było branie coś na raty i była nadpłata, sprawdź w panelu Allegro Pay.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ola0701 Cześć. Nie widzę zlecenia żadnej wypłaty z Twojego konta, prześlij nam proszę tego mejla na phishing@allegro.pl, sprawdzimy to 🙂  

oznacz moderatorów

ola0701
#7 Wielbiciel#

Cześć, taka informacja pokazała się na koncie mojego męża: 

Cześć,

Informacja pokazała się na koncie mojego  męża który  nic nie sprzedawał na allegro, jedyne co to mógł coś kupić ale nic też nie zwracał.  Obecnie mąż  przebywa zagranicą i nie ma możliwości sprawdzenia o co chodzi.

Taki jest tytuł transakcji:  8682ec08-18ac-44e7-8a7f-832a6a9e32f0

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ola0701 Mąż powinien napisać do nas z konta, którego dotyczy sprawa (czyli konta z powiązanym adresem mejlowy, na który przyszła wiadomość). 🙂 

oznacz moderatorów

ola0701
#7 Wielbiciel#

Przekaże taką informację mężowi.

Czy może to być jakiś SPAM? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ola0701 Tak, to może być jakiś SPAM (dlatego przekaż proszę mężowi, żeby nie klikał w żadne linki, jeśli w tej wiadomości takie są). 

oznacz moderatorów