anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dezaktywować Allegro Pay?

Client:40411008
#1 Nowicjusz#

Jestem uzależniona od zakupów przez Allegro Pay i chciałabym usunąć taką opcję z mojego konta.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A może wypowiedzieć jak ma na raty wzięte kilka rzeczy? Czy dopiero jak spłaci?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@az1rael w każdym momencie można wypowiedzieć umowę, oczywiście wszystkie dotychczasowe umowy trzeba spłacić pomimo rezygnacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@la_nika chodziło mi o to czy wypowiedzenie umowy powoduje nakaz natychmiastowej spłaty wszystkiego czy zostaje tak jak było na raty

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@az1rael w przypadku wypowiedzenia umowy ze skutkiem natychmiastowym Umowa zostaje rozwiązana, a kupujący musi niezwłocznie oddać całą kwotę zakupu (wraz z odsetkami jeśli zostały naliczone). Jeśli korzysta z 14 dniowego okresu wypowiedzenia, a termin spłaty nie jest krótszy, niż 14 dni, to ma jeszcze 14 dni. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:40411008 a myślisz że czemu sklepy dają odroczoną płatność czy raty 0 %, żeby kupować bez zastanowienia 🙂 

Bardzo sprytny myk a problemy zaczynają się później 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Jeśli chcesz wypowiedziec umowę z allegro pay musisz zamówić kontakt telefoniczny,lub napisać na czacie z allegro, będziesz musiała jeszcze jakieś dane podać chyba PESEL itp.Przez formularz odstąpienia od umowy nie ma takiej możliwości żebyś wypełniła i go wyslała.

 

Pamiętam gdy wypowiesz umowę już nigdy nie będziesz mogla aktywować usługi, więc czy warto, decyzja należy do ciebie.

Możesz też poprosić o zmniejszenie kwoty jaką została ci przyznana .

oznacz moderatorów