anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak można skontaktować się z administratorem ALLEGRO? Proszę o pomoc

herman-13
#7 Wielbiciel#

Witam Wszystkich. Próbuję bezskutecznie skontaktować się z administratorem allegro w celu wyjaśnienia rzekomego nagradzanie premią Lojalnościową w wysokości 659,98 zł za wykonane zakupy. Klikając w link od allegro w celu uzyskania tej że premii właśnie pozbyłem się z mojego konta bankowego 608,87 zł.Bardzo proszę o wskazówki w jaki sposób mogę się skontaktować bezpośrednio z allegro? 

Dziękuję bardzo

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Bo to nie był mail od Allegro tylko oszustwo. Kontakt o próbę oszustwa: phishing@allegro.pla z administracją tylko: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

 

oznacz moderatorów

herman-13
#7 Wielbiciel#

Niestety ale ten link który mi podałeś prowadzi tylko do artykułów do czytania,i nie znalazłem tam miejsca ani możliwości do wysłania jakiejkolwiek wiadomości

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@herman-13 to nie był maila od allegro tylko spam, dałeś się zrobić na kasę, możesz maila przesłać na phishing@allegro.pli nic więcej nie wskórasz od strony allegro 😞

A Ty zmień dane do logowania i przeskanuj kompa 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

herman-13
#7 Wielbiciel#

Niestety ale ten link który mi podałeś prowadzi tylko do artykułów do czytania,i nie znalazłem tam miejsca ani możliwości do wysłania jakiejkolwiek wiadomości

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@herman-13 to jest mail a nie link, wklej go w przekaż dalej w swojej poczcie i przekaż im wiadomość którą dostałeś 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@herman-13 Jakiego czytania, do wysłania wiadomości, allegro się do tego nie odniesie bo to nie od nich mail.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@herman-13 oprócz tego zbierz wszystkie dowody i udaj się na policję.

oznacz moderatorów

herman-13
#7 Wielbiciel#

już tak zrobiłem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Trudno będzie Ci cokolwiek odzyskać, zawsze należy 2x się zastanowić, droga nauczka.☹️

oznacz moderatorów