anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę skorzystać, wpłacić pieniędzmi z mojego konta, aktywować PAY nie mogę, bojestem obywateliem

PETRAS1234
#7 Wielbiciel#

Jak mogę skorzystać, wpłacić pieniędzmi z mojego konta, aktywować PAY nie mogę, bo jestem obywateliem drugiego państwa i pesel nie pasuje. Proszę ze o pomoc. Dziękuję

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PETRAS1234 jeśli masz na myśli Allegro Pay, to przykro mi, ale korzystanie z Allegro Pay nie będzie możliwe, ponieważ posiadanie polskiego obywatelstwa jest jednym z warunków aktywowanie tej usługi.
Jeśli masz na myśli wypłaty z Allegro Finanse i posiadasz konto w banku, który przyjmuje przelewy w złotówkach, to będziesz mógł aktywować wypłaty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PETRAS1234
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za szybkość odpowiedzi, może jest możliwość w krutkiej instrukcji, jak zrobic pszelew z Allegro na Litewski bank? Lub inny sposób, jak zrobic zakuby w Allegro z tych moich 745 zł, kture są na moim konto. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PETRAS1234 obawiam się, że masz na myśli kwotę jaka pojawia się w tej zakładce. Dotyczy ona kwoty jaką zaoszczędziłeś na dostawie, ponieważ korzystasz z Allegro Smart!
Czyli nie jest to kwota jaką możesz wypłacić i opłacać nią zakupy, jest to kwota jakiej nie wydałeś na dostawy dzięki temu, że korzystasz ze Smart!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PETRAS1234
#7 Wielbiciel#

Miło mi z wami obcować, ale jeszcze mam jedne pytanie dotyczące oszczędzeń na smart przesyłkach, jestem pewny, że nie mógłby za pół roku zaoszczędzić 750 zł,dlatego myślę i jestem pewny że tam jest jeden wpływ, teraz dokładnie nie pamiętam (jakich 450 zl) czy zwrot za towar, proszę to sprawdzić i odpisać będę bardzo wdzięczny. Dziękuję

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PETRAS1234 jest to niemożliwe. Nie jest to saldo, na które jakakolwiek wpłata mogłaby zostać przelana. Dla pewności, prześlij proszę zrzut ekranu z zakładki, w której pojawia się informacja o 750 zł, sprawdzę czy na pewno piszemy o tym samym 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów