anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak moge zwiekszyc saldo na moim kacie Allegro Pay

rafalgracz1
#8 Zapaleniec#

Czy moje sierodki na kacie Allegro Pay mogą zostać zwiększone jak mogę się dowied,iec

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

@rafalgracz1 Kupujesz, spalasz i śrdoki się zwiększają.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 @rafalgracz1 Proponuję zacząć od zakupu "Słownika języka polskiego"

oznacz moderatorów

rafalgracz1
#8 Zapaleniec#

A ja proponuję jak nie potrawisz odp na temat to nie dołączaj do tematu 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Oooooo

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@rafalgracz1 POTRAFIĘ > ale nie trawię ludzi, którym się nie chce przed kliknięciem "publikuj" sprawdzić poprawności pisowni i składni tego co sam napisał

oznacz moderatorów

rafalgracz1
#8 Zapaleniec#

Prawda ale widzę że nikomu nie przeszkadzają jakieś błędy albo nie krytykują odrazu na wejściu tym bardziej jak ktoś jest nowy na tym czacie takim podejściem  do ludzi daleko nie zajedziesz, a ja takich ludzi nie trawie i pewnie nie jestem pierwszy pozdrawiam .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@rafalgracz1 Nie przejmuj się błaznem, kupuj spłacaj i limit się zwiększy,🤗

oznacz moderatorów

Client:120345326
#3 Debiutant#

@Ziolko39  napisał(a):

nie trawię ludzi, którym się nie chce przed kliknięciem "publikuj" sprawdzić poprawności pisowni i składni tego co sam napisał


Co ty, półanalfabeto, możesz wiedzieć o poprawnej pisowni i składni? 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:120345326 Jak ja uwielbiam cię wkurzać ty mój/moja ukochany/a trankontynentalny/a chaberku/o > dzięki twoim wpisom na haju cały dzień będzie wesoło > jak dla ciebie to lepsze niż s.e.x. > ty latasz wkurzony > nawet gra na flecie cię nie uspokaja > pełzaj dalej dookoła stóp 'istot wyższych"

@rafalgracz1 A Ty poznaj się na żartach i nie naśladuj chaberkowatego trolla > zaczną Cię tutaj traktować jak trędowatego > dokładnie tak jak jego/ją

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Naprawdę, przecież to tylko błąd w pisowni  a Tobie nie jest potrzebny? 👶

oznacz moderatorów

rafalgracz1
#8 Zapaleniec#

Nie których to boli potrawi zwrócić  uwagę na pisownie a odp.na temat raczej nie pozdrawiam .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Odpuszczę Ci, bo nie będę kopał się z kimś, kto się uważa za lepszego, bo nadał sobie nick Lew > tylko zapomniałeś, że jesteś 433 w kolejce do tronu🚽

Ja posiadam słownik, ale stoi na półce, nieużywany od 30 lat > po prostu obchodzę się bez niego.

oznacz moderatorów

Client:120345326
#3 Debiutant#

@Ziolko39  napisał(o):

Ja posiadam słownik, ale stoi na półce, nieużywany od 30 lat > po prostu obchodzę się bez niego.


Gdybyś czasem zaglądał do tego słownika, to może byś się dowiedział, jak poprawnie się pisze te twoje dziwaczne "wychodować" i "wyekzekwować". Dowiedziałbyś się też tego, że ostrokątny nawias nie zastępuje każdego innego znaku przestankowego i tego, że cytatów nie oznacza się pogrubioną czcionką.

Spoiler
A teraz wysil się na jakąś obelgę, śnieżkowy służalcu. Może być coś o pałacu bez klamek, czy co tam ci ostatnio sufluje twój szef, ty kmiocie bez szkoły.

 

oznacz moderatorów

rafalgracz1
#8 Zapaleniec#

Kmiot bez szkoły

Cie zrobil wypirtku mamuta

oznacz moderatorów