anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odstąpić od zakupu opłaconego z Allegro Pay?

Client:44232687
#7 Wielbiciel#

Witam, w dniu wczorajszym zakupiłam na 3 aukcjach orzeł allegro Pay produkty ... Nie wiem dlaczego rata jest ponad 140 zł , gdy zaliczam wszystkie przesyłki i wychodzi niespełna 100 zł. Czy ja mogę odstąpić od zakupu i nie odebrać przesyłek??Czy środki na allegro Pay zostaną mi zwrócone?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:44232687 Tak, możesz odstąpić od zakupu i nie odbierać przesyłek.

  1. Wejdź w zakładkę Moje zakupy, przy właściwym produkcie kliknij Szczegóły, potem w pozycji „anulowanie zakupu” kliknij Anuluj Zakup, wybierz powód anulowania i ponownie kliknij Anuluj zakup.

 

Jeśli nie ma takiej opcji;

 

  1. Wejdź w zakładkę Moje zakupy, przy właściwym przedmiocie kliknij Szczegóły zakupu, potem na dole Zwróć zakup, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

Jeżeli sprzedawca nie wysłał jeszcze przesyłki, odda całą wpłatę nie Tobie, tylko do Allegro Pay, a wtedy Twoja spłata przestanie być wymagana. Jeśli już wysłał, może obciążyć Cię kosztem jedynie powrotu paczki, o ile powrót jest płatny. Na przykład paczkomatem powrót nieodebranej przesyłki jest darmowy.

oznacz moderatorów