anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać pieniądze?

Client:36186298
#7 Wielbiciel#

Witam

16 marca w sklepie tanio -wysylamy zrobiłam małe zakupy. 

Niestety jedena rzec,koszulka nie została zapakowana,druga słuchawka świecąca została zamieniona na słuchawkę prysznicową zwykła. Po zadzwoniniu do sklepu uzgodniła pani,e pieniądz za koszule zostaną odesłane,22 zł. Miałam wysłać pocztą Polska,15 zł,które miały mi być zwrócone. 20 marca otrzymałam informacje,że pieniądz za koszulkę zostały już zwrócone, pieniądze nie dotarły do tej pory. Wczoraj wieczorem otrzymam zwrot za słuchawkę 31 zł ale już nie otrzymała zwrotu za przesyłkę jak było umówione 15 zł,tylko 7,20 zł.

Po zgłoszeniu do sklepu,że pieniędzy za koszulkę ciągle niema dostałam informację,że wszystko zostało zwrócone. Nie rozumiem takiego bałaganu i oszustwa. Dla mnie 22 zł i 15 zł,to dużo,bo mam za nie paczkę pieluch dla niepełnosprawnego dziecka.

Co mam robić w tej sytuacji dalej?

Napisałam zła ocenę o sprzedawcy,odrazy do mnie zadzwoniła kobieta,że gdy wszystko mi zwrócą,czy osune zły komentarz?

Powiedziałam,że nie bo trzeba ludziom mówić prawdę,i chyba dla tego nie chcą mi oddać pieniędzy.

Jak walczyć o swoje i przestrzegać ludzi przed tym sklepem?

Klientka

 

J

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36186298 Najlepiej rozpocznij dyskusję. Sprzedający będzie musiał przesłać wyjaśnienia w ciągu 24 godzin.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nalezy ci sie kwota zwrotu za przesylke wedlug ustawy rowna najnizszej kwocie dostawy z oferty sprzedajacego czyli pewnie to 7.20pln

oznacz moderatorów