anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak się pozbyć Allegro Pay?

Client:100757816
#7 Wielbiciel#

pytanie mam  retoryczne  bo nie wiedziałem  jak to działa  czy ktoś  miał  już do czynienia  z  tym ? bo chce  tą  usługę  całkiem usunąć  , jak to nie pomoże  usunę  konto  , jeżeli nie bedę  z tego korzystał  a  ta kwota jaka  mi podali  trzeba ją  splacić ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:100757816
#7 Wielbiciel#

czekam   na jakąś  podpowiedz  cokolwiek  lub na konsultacje  z  kimś  z alegro  ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:100757816 aktywacja i korzystanie z usługi Allegro Pay są całkowicie bezpłatne. Możesz korzystać z Twoich Środków wtedy, gdy potrzebujesz. Nie musisz spłacać przyznanych środków, spłacasz tylko (w ciągu 30 dni) zakupy które zrobisz jeśli jako metodę płatności wybierzesz  Allegro Pay. 

Twoje środki w Allegro Pay nie są kredytem i nie mają wpływu na Twoją zdolność kredytową. Informacje dotyczące umowy przekazujemy do baz zewnętrznych dopiero po tym, gdy kupisz wykorzystując Allegro Pay jako metodę płatności. Robimy to na podstawie zaznaczonych podczas akceptacji umowy zgód.

Jeśli mimo wszystko chcesz zrezygnować, możesz to zrobić w swoim panelu Allegro Pay:

  1. W menu Opcje wybierz [Rezygnacja z Allegro Pay]
  2. Przed złożeniem wniosku, zapoznaj się z informacjami związanymi z rezygnacją z usługi, a następnie kliknij [Potwierdź]
  3. Wpisz kod SMS, który wyślemy na Twój numer telefonu.

Jeżeli zdecydujesz się na rezygnację z Allegro Pay, nie będzie już możliwości ponownego uruchomienia usługi na Twoje dane.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:100757816
#7 Wielbiciel#

ale gdy chce  to rozwiazać  nie przychodzi mi  sms  zwrotny  żeby tego się  pozbyć  bo ja sam rozumiem teraz że to w taki sposób działa  a mi na serio to nie jest potrzebne  , wole kupić  za  kasę  ktora  sam zarabiam  ,jesli mnie rozumiesz  o co mi chodzi 

oznacz moderatorów

Client:100757816
#7 Wielbiciel#

poza  tym najpierw  badam  co  jest z tym zwiazane  ale na serio dla mnie  to nie jest  potrzebne   a gdy chciałem to  od razu anulować  pomyslałem że to jest na zasadzie  kredytu , ale zadnych zakupów nie zrobiłem jeszcze 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:100757816 Wypowiadasz umowę i tyle.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:100757816 możesz sobie mieć tę usługę aktywną i nic Cię to nie kosztuje, ale jeśli wolisz zrezygnować, to oczywiście masz do tego prawo 🙂 Czy próbowałeś tylko raz i sms nie przyszedł? Czy restartowałeś telefon?
Jeśli standardowe działania nie pomogły, napisz do nas za pomocą formularza, wpisz "Rezygnacja z Allegro Pay", kliknij na pop upie który się pojawi "nie, nadal potrzebuję pomocy", następnie wybierz sposób kontaktu.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów