anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak spłacić całość Allegro Pay- brak opcji najbliższe spłaty

05190
#7 Wielbiciel#
  • Wszedłem w Allegro pay. Zaznaczyłem wszystko co było. Spłaciłem i nadal widnieje mi kilka pozycji. Ale już tylko w zakładce zakupy. Dlaczego zwyczajnie nie ma opcji SPŁAC WSZYSTKO. I potem ewentualna nadpłata zwracana jest na wskazane konto. I już!!! Jak zawsze Allegro ze swoim beznadziejnym interfejsem komplikuje wszystko. Nerwicy można dostać
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@05190 a są to zakupy do spłacenia? W zakładce "Zakupy" są widoczne również spłacone zakupy.
Jeśli zakup jest do spłacenia, to kliknij go, wybierz harmonogram spłat, jeśli nie pojawi się opcja "spłać", wejdź w podlinkowaną pod numerem umowę Allegro Pay, na ostatniej stronie będzie indywidualny numer do spłaty, na to konto możesz wykonać przelew. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@05190 Nie da się z pozycji Allegro Pay spłacić całości na raz, takie spłaty łączone czy całościowe tylko na nr kont bankowych, niestety.

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Jeśli zakup jest do spłacenia możesz spłacić całość poprzez panel allegro pay, wybierz metodę zapłaty blik lub kartą płatniczą , zaznacz kwadracik cała pozostała kwota 

 

Oczywiście możesz też przelewem tradycyjnym spłacić całość w panelu są dane do przelewu

Screenshot_20240520-165816~2.png

 

 

oznacz moderatorów