anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak to się mogło stać że towary które dałem do koszyka tylko po to żeby je porównać same się kupiły?

MAMY ROZWIĄZANIE!
tenzorro
#7 Wielbiciel#

Zostawiłem w koszyku parę rzeczy, a musiałem zająć się czymś innym, więc wyłączyłem komputer.

Po paru dniach okazało się że mam w Allegro Pay zaległość, a towary w koszyku same się kupiły. W trzech aukcjach. Kupę lat kupuję na Allegro i nie robię takich błędów.

Poza tym, dlaczego zakup czegokolwiek jest z automatu opłacany przez Allegro Pay, bo według mnie system powinien najpierw WYRAŹNIE proponować taką możliwość. Zawsze płacę za zakupy od razu, toteż nie rozumiem czemu system wciska się przed szereg z Allegro Pay, można powiedzieć "nieproszony"?.

Przy trzech powyższych aukcjach miałem to szczęście, że żaden ze sprzedających nie wysłał jeszcze towaru.

Czy można wyłączyć Allegro Pay?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
Client:44052296
#21 Demiurg#

@tenzorro samo raczej nie mogło się kupić. W procesie zakupu allegro pay potrzebny jest SMS weryfikacyjny. Możesz zrezygnować z allegro pay

oznacz moderatorów
lwowl
#10 Popularyzator#

SMS nie jest potrzebny zawsze. Zależy od kwoty i czy wyraziło się chęć że bez smsa można kupować.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@tenzorro Nie kupuje się samo, a żeby zrezygnować z Allegro Pay należy wypowiedzieć umowę, tu masz formularz: https://allegro.pl/regulaminy/wzor-formularza-odstapienia-od-umowy-1nYlMd4AeiE

oznacz moderatorów