anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć powiadomienia z Allegro Pay?

YanAp0st0l
#8 Zapaleniec#

Cześć,

Wkurza mnie, że podczas każdego zakupu dostaję email z treścią "cieszymy się, że chcesz wybrać Allegro Pay dla poniższego zakupu."

Gdy wcale nie zamierzam i raczej nigdy nie będę zamierzać. Da się to jakoś wyłączyć? Muszę rezygnować z całej usługi Allegro Pay, żeby nie dostawać spamu?

Pozdrawiam,
Yan

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@YanAp0st0l O jaki rodzaj powiadomienia dokładnie tutaj chodzi, to wiadomość mailowa czy powiadomienie w aplikacji? Jeśli masz taką możliwość, prześlij proszę zrzut tego komunikatu tutaj. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

YanAp0st0l
#8 Zapaleniec#

Screenshot_1.png

 

Przepraszam, że długo nie odpowiadałem, próbowałem skontaktować się w międzyczasie z Allegro na Facebooku, ale nie doczekałem się żadnej odpowiedzi.

Za każdym razem jak przechodzę do płatności na Allegro, to domyślnie wybrane jest Allegro Pay i od razu dostaję spam na email.

oznacz moderatorów

YanAp0st0l
#8 Zapaleniec#

Udało mi się teraz wysłać odstąpienie od umowy Allegro Pay, za pośrednictwem bota Allina, który przekierował mnie do normalnego formularza. Jeśli nie będę miał Allegro Pay, to domyślam się, że powiadomienia znikną ;]

oznacz moderatorów

YanAp0st0l
#8 Zapaleniec#

Aha, więc jeszcze potrzebne jest odbycie rozmowy telefonicznej. Kurde, nie wiem, czy mi się chce wchodzić w to tak głęboko przez głupi spam.

oznacz moderatorów

Iwona_im
#1 Nowicjusz#

Podłączam się pod temat i proszę o pomoc w wyłączeniu powiadomień E-mail, które przychodzą z adresu: powiadomienia@allegropay.pl, temat: „Informacja na temat proponowanych opcji spłaty Allegro Pay”. Emaile dotyczą usługi Allegro Pay. Jest to bardzo irytujące, bo wiadomości przychodzą w ilości po 2-3 i więcej i mają tą samą treść, na domiar złego nie ma opcji rezygnacji z otrzymywania wiadomości. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Iwona_im rozumiem, że może to być irytujące, jednak naszym prawnym obowiązkiem jest informowanie klientów o proponowanych opcjach spłaty. Z tego powodu nie można wyłączyć tych powiadomień. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

YanAp0st0l
#8 Zapaleniec#

Ale to nie jest jeszcze spłata, bo nic się jeszcze nie zapłaciło... W dodatku zmienia się płatność na kartę i płaci się nią, a nie przez Allegro Pay. A emaile z propozycją spłaty (mimo że się nie "zadłużyło" w żaden sposób) już są na skrzynce.

oznacz moderatorów

czarnybukers
#7 Wielbiciel#

Problem jest w tym, że email nie jest wysyłany w momencie kiedy się taką umowę/płatność chce wykonać, lecz w momencie, kiedy np chce się ją zmienić na coś innego. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@YanAp0st0l Zapewne się nie da, niestety. 😄 Już sprawdziłeś ten rodzaj płatności???

oznacz moderatorów

lszejda1
#1 Nowicjusz#

Ja u siebie w skrzynce mailowej odhaczyłem to dziadostwo jako spam i już tego nie widzę. Idzie w spam potem tam gdzie jego miejsce - do kosza.

oznacz moderatorów

konradlubowicki
#1 Nowicjusz#

Dokładnie - mnie też wkurza ten spam. Mam allegro pay, ale najczęściej płacę tradycyjnie, a po każdym zakupie przychodzi mi spam o możliwościach spłaty zakupu, który został już opłacony prosto z banku. No dramat. Allegro same zmusza ludzi aby się z tego wypisywać albo oznaczać jako spam.

oznacz moderatorów

BySieQ
#8 Zapaleniec#

Te powiadomienia to jakiś żart...

oznacz moderatorów

mike2060
#7 Wielbiciel#

mike2060_0-1704269046711.pngmike2060_1-1704269058030.png

Zdaje się, muszą wysyłać takie maile ze względów prawnych. Dlatego jedyną opcją pozostaje zrobić filtr i wywalać.

oznacz moderatorów