anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak z anulowanej paczki zmienić że jest dostarczona

Client:88206325
#7 Wielbiciel#

Witam mam taki problem że paczka miała do mnie nie dojechać bo zły adres podałem i zauważyłem to i anulowałem ją w czasie drogi i chciałem jeszcze raz zamuwić ale z dobrym adresem ale jakimś cudem kurier dojechał i dostarczył paczkę gdy była ona anulowana i teraz mam problem bo ją anulowałem a chciałbym to cofnąć na normalny zakup ale chyba nie ma takiej opcji i mam teraz problem bo moja dziewczyna i jej brat z którymi mieszkam przyjechał szybciej ta żecz to tłumik do skutera i go zamontowali a paczka jest anulowana z przyczyny wymienionej powyżej i teraz chciałbym z anulowanej paczki zrobić normalny zakup a nie chciałbym go Tera demontować i odsylać i jeszcze raz czekać da się coś z tym zrobić czy wystarczy tylko że zapłacę wtedy za niego jak go anulowałem?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma możliwości systemowej zmienić tego.

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Client:88206325. Nie ma możliwości cofnięcia anulacji zamówienia. Skontaktuj się w tej sprawie ze sprzedającym i wyjaśnij, że to pomyłka. Jeśli zakup był opłacany przez Allegro Pay, a sprzedający nie zrealizował zwrotu środków, to Twoje należności nadal będą oczekiwały na spłatę. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@MiMary  Nie da się cofnąć,  ale dziwne jest to  jak  kupujący mógł kliknąć  Anuluj kiedy sprzedawca już wysłał paczkę ?  Czyżby wasi eksperci znowu coś "ulepszyli" ?

Proponuje właśnie to wyjaśnić z "odpowiednim zespołem"

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@br., na pewno się temu przyjrzymy 🙂   

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów