anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zabronić aplikacji Allegro dostępu do mojego urządzenia

Raptror1985
#7 Wielbiciel#

Witam!

Mam taki problem : apka zdecydowanie odczytuje zbyt wiele informacji na temat mojego urządzenia (imię, lokalizację, zabezpieczenia itd). Jak wyłączyć takie uprawnienia? W samych uprawnieniach w sutawieniach telefonu mam zgodę tylko na "dostęp do schowka" oraz "zapisywanie do schowka". Z góry dziękuję za odpowiedź 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Raptror1985 Cześć. Skonsultuję Twoje pytanie i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

oznacz moderatorów

Raptror1985
#7 Wielbiciel#

Dwa dni czekam i nadal brak odpowiedzi....

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Raptror1985 jak masz androida to wszystko wywleką 😞  najlepsze jest to że nawet sprawdzają Twoją historię zakupów w sieci poza allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie chcesz> odinstaluj apkę.

oznacz moderatorów

Raptror1985
#7 Wielbiciel#

Yyyyy ale ja pytam o co innego. Nie pytam jak odinstalować tylko jak zablokować dostęp do urządzenia.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Raptror1985 ciężko będzie, bo po to są paki, a szczególnie te darmowe, pozyskują kupę danych, przypominam se akpę lidla co w pierwszej wersji żądała nawet dostępu do kontaktów i zdjęć 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Raptror1985
#7 Wielbiciel#

Ok. Widzę,że allegro wykrada jakie może dane... Żałosne.... Pokombinuje z bardziej zaawansowanymi ustawieniami urządzenia bo nie ukrywam,że apka jest dla mnie bardzo wygodna. Dzięki za odpowiedzi!!!

oznacz moderatorów