anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić opcję spłatyu z całości na raty w Allegro Pay?

Client:103502598
#7 Wielbiciel#

Przy zakupach z allegro pay wybralam na początku opcje splaty całości, teraz chciałabym to zmienić na raty, jak to zrobić???

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Agent555
#16 Inspirator#

Tak. Jeżeli wybierzesz spłatę w ciągu 30 dni, a kwota Twojego zakupu wyniesie minimum 200 zł, możesz zmienić opcję spłaty nawet na 20 miesięcznych płatności. Zrobisz to w Panelu Allegro Pay na minimum 3 dni przed terminem spłaty. . Zmiana opcji spłaty wiąże się z zawarciem nowej umowy Allegro Pay – Twoja stara umowa wygaśnie, a Ty będziesz regulować płatności zgodnie z nowym

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak jak spełniasz warunki:

Tak. Jeżeli wybierzesz spłatę w ciągu 30 dni, a kwota Twojego zakupu wyniesie minimum 300 zł, możesz zmienić opcję spłaty nawet na 20 miesięcznych płatności. Zrobisz to w Panelu Allegro Pay na minimum 3 dni przed terminem spłaty. Poinformujemy Cię o tej możliwości mejlowo.

Zmiana opcji spłaty wiąże się z zawarciem nowej umowy Allegro Pay – Twoja stara umowa wygaśnie, a Ty będziesz regulować płatności zgodnie z nowym harmonogramem.

Pamiętaj, że możesz podzielić spłaty, gdy:

  • spłacisz kredyt za dowolny zakup (jeśli płatność jest rozłożona na miesięczne raty, wystarczy, że spłacisz jedną z nich)
  • pozostało nie mniej niż 300 zł do spłacenia
  • zamówienie nie zostało anulowane lub zwrócone (jeśli zwrócisz lub anulujesz tylko jego część, kwota do spłaty za pozostałe zakupy musi być wyższa niż 300 zł)
  • nie masz opóźnień w spłacie kredytu
  • nie masz blokady na limicie Allegro Pay.
oznacz moderatorów

angel77
#2 Obserwator#

Panowie, bo jeden post to min. 200zł, a w drugim poście mamy min.300zł 🙂

Myślę, że warto jednak ten temat doprecyzować, bo 100zł +/- to nie mało, a może czasem zaważyć na przeniesieniu spłaty w parę rat.

Ja dopnę się do tematu i proszę o informację, czy po przeniesieniu spłaty na parę rat, a nie jednorazową wpłatę rata będzie z jakimś oprocentowaniem, czy będzie to 0% nie zależnie na jaki czas się będzie dało rozłożyć?

Dzięki za informację. 

oznacz moderatorów