anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić niespłacony przedmiot jeśli minął już termin, ale sprzedający zgodził się na zwrot?

mateuszn9696
#1 Nowicjusz#

Witam mam pytanie. Kupilem cos na allegro pay i jeszcze nie zaplacilem a termin zwrotu minal lecz sprzedawca wyraził zgode na zwrot i kaze mi zrobic zwrot przez allegro lecz nie moge tego zrobic bo pole zwrot jest juz niedostępne ze wzgledu na miniony termin. Jak mam zwrocic przedmiot w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

mateuszn9696odeslij sprzedawcy przedmiot z pisemnym odstąpieniem od umowy ,wzór znajdziesz na stronie oferty w zakładce ,, zwroty ,,

Odstąpienie od umowy możesz przesłać sprzedawcy mailem .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@mateuszn9696 musisz odesłać na swój koszt. Musisz dogadać się ze sprzedawcą, co do metody zwrotu (poprzez allegro finanse / na Twój rachunek bankowy), Jeżeli sprzedawca odda Ci na Twój rachunek bankowy należy spłacić zaciągnięty kredyt w allegro pay. Do zwracanego przedmiotu najlepiej dołączyć odstąpienie jak napisał  mdrogeria

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli dogadasz się ze sprzedającym i odeślesz towar to sprawdź w harmonogramie spłat Allegro Pay, bo zapewne tam nadal będzie do opłacenia.https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/jak-splacac-swoje-zakupy-z-allegro-pay-rK7AmryEa...

oznacz moderatorów