anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jeśli spłacę allegro pay moge starać się o wycofanie przetwarzania danych osobowych w BIK

karolina0019
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@karolina0019 tak jak zrezygnujesz z Pay a tak po spłacie, wykreślenie z BIK następuje do 14 dni, allegro ma 7 dni na zgłoszenie spłaty a kolejne 7 ma BIK na zmianę że spłacone.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

karolina0019
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź, a jak rezygnuje się z pay ?

oznacz moderatorów

karolina0019
#7 Wielbiciel#

 @kostas11 i czy wpływa to na kredyt hipoteczny? Mam zamiar starac się o kredyt hipoteczny a nie wiem czy to bd jakiś problem ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@karolina0019 aby zrezygnować z Allegro Pay (z okresem 14 dniowego wypowiedzenia) napisz do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

karolina0019
#7 Wielbiciel#

la_nika a czy wpisy z allegro pay które widnieje w BIK wpływa na kredyt hipoteczny?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@karolina0019 samo posiadanie limitu Allegro Pay nie wpływa na twoją zdolność kredytowa, ale w momencie zakupu z Allegro Pay akceptujesz warunki umowy, która zgodnie z polskim prawem są umową o kredyt konsumencki.
Informacje dotyczące umowy możemy przekazać do baz zewnętrznych, wówczas mogą one wpłynąć na decyzję kredytową. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

karolina0019
#7 Wielbiciel#

A jeśli wycofie o przetwarzaniu danych osobowych to nie wpłynie na to ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@karolina0019 to zależy ile zarabiasz ? każdy bank inaczej to wylicza, ale raczej pożyczki na miesiąc które spłacasz terminowo, mogą Ci pomóc, lepiej to wygląda niż czyste konto w BIK 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

karolina0019
#7 Wielbiciel#

Sprawdzałam dzisiaj BIK ocena punktowa znak zapytania a wskaźnik jest na zielono 

oznacz moderatorów