anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jedna metoda płatności: Allegro pay

marekalfa96
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Chciałbym zakupić coś na allegro ale jedyną opcją płatności jest allegro pay. Dlaczego tak jest i czy można dokonać opłaty bez korzystania z tej usługi? Nie mam ochoty rejestrować się do jakichś dodatkowych usług gdy praktycznie nie używam Allegro:p 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marekalfa96 na Allegro jest więcej opcji płatności, nie tylko Allegro Pay. Wszystkie są dostępne na formularzu płatności i dostawy, więc zapakuj interesujące Cię oferty do koszyka i przejdź proszę do formularza, tam będziesz mógł wybrać metodę płatności:

la_nika_0-1699873794003.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

marekalfa96
#7 Wielbiciel#

W międzyczasie panel dostawa i płatność się naprawił więc już zapłaciłem. Inna sprawa że odpowiedź fatalna i wywołująca jeden wielki facepalm. Bo skoro doszedłem do opcji płatności to już byłem w tym formularzu... Tylko on wyglądał tak: 

marekalfa96_0-1699959376694.png

Bez jakichkolwiek opcji rozszerzenia okienka, zmiany metody, rozwinięcia nic. Tylko i wyłącznie to okienko. Potem gadałem z mamą która całkiem często robi zakupy na Allegro i mówi że kilka razy zrezygnowała z zakupów przez tego buga. Więc widać nie jest to jednostkowy przypadek. 

 

Tak czy inaczej sprawa rozwiązała się sama po kilku godzinach i licznych odświeżeniach strony

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marekalfa96 przykro mi, że moja odpowiedź wywołała u Ciebie jeden wielki facepalm. Nie spotkałam się z tym bugiem nigdy wcześniej, więc uznałam, że być może nie kupujesz przez koszyk skoro praktycznie nie używasz Allegro. 
Gdyby się powtórzył, to podeślij proszę w tym wątku zrzut ekranu, ale nie przycięty, tylko taki na którym widać cały ekran wraz z adresem strony  godziną oraz datą. 
Cieszę, że udało Ci się sfinalizować zakup.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów