anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jestem na Allegro od 2008 roku, dlaczego nie mogę korzystać z Allegro Pay?

spitfire-79
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry

Mam problem z aktywacją Allegro Pay. Wypełniłem wniosek, zalogowałem się na swoje konto bankowe i po chwili pojawił się komunikat następującej treści: "W tej chwili nie możemy aktywować Allegro Pay. Kupuj częściej na Allegro, aby zwiększyć szansę na aktywację usługi". Rozumiem, że posiadanie konto na allegro od 2008 roku, wykupione allegro smart, częste i regularne zakupy w tym również w płatnościach ratalnych i poprzez "allegro zapłać później", to za mało żeby być wiarygodnym klientem?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@spitfire-79 Allegro przyznaje środki na podstawie historii zakupowej, więc widocznie uznało, że jednak kupujesz za mało.

Sprawdzimy, jak przebiegały Twoje poprzednie zakupy na Allegro. Możemy także sprawdzić Twoje dane i informacje pochodzące z baz zewnętrznych. Kolejne wyliczenia są automatycznie i wykonujemy je na bieżąco. To oznacza, że wysokość Twoich środków w Allegro Pay może się zmienić. Jeśli historia zakupów na Allegro, jak i Twoja historia kredytowa są dobre – możemy zwiększyć Twoje środki w Allegro Pay. Jeżeli sytuacja się zmieni, możemy je zmniejszyć – do czasu poprawy Twojej sytuacji finansowej.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

Być może otrzymałeś jednak błędny komunikat, wyjaśnij to z Allegro Pay; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów

la_nika
Moderator
Moderator

@spitfire-79 dzień dobry! Widzę, że napisałeś już w tej sprawie do działu zajmującego się Allegro Pay, dlatego bardzo proszę poczekaj na naszą odpowiedź w sprawie nr. 17540757. 

   Monika
   Moderator


   _____________
   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów