anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy otrzymam zwrot wpłaty za odesłany produkt?

kosmetyki-ks
#7 Wielbiciel#
  • Przed wyjazdem odesłałam wadliwy przedmiot dostawcy i po tygodniu widzę, że  nie ma zwrotu pieniędzy na Wasze konto. To ja mam płacić za coś czego nie mam? Co robicie w tym kierunku? 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

kosmetyki-ks masz bardzo skuteczne narzędzie , które nazywa się ,, dyskusja ,, 

Wejdź w zaakładkę ,, moje zakupy - szczegóły - zgloś problem z zakupem ,, Opisz problem , po 24H na Twoją prośbę włączy się administrator .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kosmetyki-ks Otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa zgłoś w niej problem i poproś tam o interwencję pracownika Allegro. Przyspieszysz tym znacząco zwrot środków.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@kosmetyki-ks Sprzedawca ma 14 dni na zwrot wpłaty. Jeżeli po tygodniu nie zwrócił wpłaty, to nie należy nazywać go oszustem.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kosmetyki-ks Cześć. Skontaktujemy się ze sprzedającym w tej sprawie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@ko_alka Ale po co macie kontaktować się ze sprzedającym? Z wpisu @kosmetyki-ks wynika, że czeka 7 dni na zwrot wpłaty. Nie dzieje się jeszcze nic niezgodnego z prawem żeby niepokoić sprzedającego.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

mało tego z postu nie wynika, czy sprzedawca otrzymał ten zwrot, albo kiedy go otrzymał. nie wynika również, czy to odstąpienie od umowy, czy reklamacja ?

Ja miałem przypadki, że kupujący potrafił odesłać zwrot zwykłym listem bez potwierdzenia nadania, na błędny adres, bez wypełnionego formularza zwrotu i bez swoich danych. i zgaduj zgadula co, gdzie, jak i kiedy ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

0805646
#7 Wielbiciel#

WITAM MILI KLIENCI TO CAŁE ALLEGRO TO WIELKA ŚCIEMA ONI TYLKO BAZUJĄ NA SPRZEDAWCACH Z KUPUJĄCYCH ROBIĄ WAŁA  JA SPRAWĘ ODDAJE DO PROKURATURY I ŻĄDAM OD ALLEGRO ZWROTU BO TO ONI SĄ ADMINISTRATORAMI PAMIĘTAJCIE ŻE JAK WYSTAWICIE NIEUCZCIWEMU SPRZEDAWCY OPINIĘ BĘDZIE ANULOWANA TAK JAK I MÓJ TERAZ KOMENTARZ POZDRAWIAM WAS

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

Komentarz tez pisałeś wielkimi literami jak ten post?

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

@kosmetyki-ks Od ponad 13 lat jesteś na allegro i nie wiesz ze sprzedawca ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji 😂?

oznacz moderatorów