anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam kocioł z allegro i sprzedawca 3-dzień nie ma sirodków na koncie za zakupiony przezemnie prod

Client:44633578
#2 Obserwator#

Kocioł pelletowy  brak środków na koncie sprzedającego 3 dzień

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:44633578 jaka metoda płatności ?

oznacz moderatorów

Client:44633578
#2 Obserwator#

Przelew w payu 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:44633578 szybka płatność przez system allegro? Czy był to przelew tradycyjny?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:44633578 Jaki jest status płatności za to zamówienie w zakładce moje zakupy?


Metoda płatności to szybki przelew online czy przelew tradycyjny?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44633578 sprawdziłam to i płatność poprawnie się zaksięgowała, a środki są na saldzie sprzedającej i zobaczy je w tej zakładce
Wypłata na saldzie sprzedającej jest opóźniona, ale to nie może wpływać na wysyłkę przedmiotu do Ciebie.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Co to za sprzedawca, nie wie gdzie jest kasa.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@milka1234567890 Może jakiś chińczyk? 🙄

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Kocioł z Chin, na co, na ryż?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:44633578  Napisz do sprzedającego i powiedz mu żeby wysyła towar zgodnie z terminem, a środki ma na kocie Allegro i musi sobie je wypłacić.

oznacz moderatorów

kateksja
#2 Obserwator#

tak się kończy wybieranie sprzedawcy z Chin... Allegro zamierza się za nich jakoś wziąć? Czy tylko liczy zyski z transakcji, które nie mogą być objęte polskim prawem konsumenckim i bez widocznej informacji nie wspominają, że odesłąnie towaru to koszt wielokrotnie wyższy niż koszt samego towaru :D. Nie mówiąc już o 65% skuteczności zagubień paczek ze zwrotami ponieważ są to przesyłki NIEREJESTROWANE gdy docierają do Chin i gubią swój nr śledzenia a status jest generowany automatycznie dla każdej paczki zgodnie z postbackami przez api chińskich przewoźników - coś jak nasza poczta polska ale w chinach, która działa znacznie gorzej 😛

oznacz moderatorów