anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam rower dziecięcy przez pay

Client:83105607
#1 Nowicjusz#

Kupiłam rower dziecięcy przez allegro PayU 15 lipca dziś miał przyjść rower i nawet pan nie wysłał . Pisze do niego wiadomości ,dzwonię i nie odpisuje sprzedawca . Czy jeśli zrobię zwrot zakupu to czy odzyskam pieniądze na allegro PayU ponieważ nie mam zamiaru 10 rat płacić za nic.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli chcesz jeszcze poczekać np;24godz to otwórz dyskusje, tam sprzedajacy ma 24godz na odpowiedz: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

co do drugiej kwestii zwrotu środków, to tak musi zwrócić, ale może towar jest w drodze, tak też bywa, więc dyskusja lepsza.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:83105607   Przecież to absurd, kiedy miał wysłać, w niedzielę?  To tylko Allegro wysyła tego samego dnia, ale sprzedawcy tak nie potrafią.

Ja proponuję zachowanie umiaru i spokoju,  sprzedawca rower wyśle, może nawet dziś, a na pewno w tym tygodniu. 

Gdyby było naprawdę dłużej wtedy można podejmować działania prawne typu dyskusja.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:83105607 Jeśli nie możesz skontaktować się w żaden sposób ze sprzedającym, rozpocznij proszę z nim dyksusję przez ten formularz. Wówczas sprzedajcy będzie miał 24 godziny na odpowiedź, a jeśli tego nie zrobi, będziesz mogła poprosić nas o wsparcie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:83105607 A jaki był termin dostawy, ale w zakładce "dostawa", a nie ten przewidywany przez Allegro. Podaj link do aukcji.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:83105607 Jaki był termin wysyłki podany przez sprzedającego?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupiłam rower dziecięcy przez allegro PayU 15 lipca dziś miał przyjść rower i nawet pan nie wysłał

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@LEW433 Pytanie czy miał przyjść bo tak podało ALLEGRO na podstawie wcześniejszych wysyłek?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może i tak jest ale odpisać mógłby.😁

oznacz moderatorów