anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupon z Allegro Pay

slomek_
#1 Nowicjusz#

Mam pytanie odnośnie promocji „Kupony z Allegro Pay”. Za przystąpienie do tej promocji otrzymałem kupon rabatowy w wysokości 100 zł, który wykorzystałem w całości do opłacenia jednego z zakupów. Zastanawiam się jednak nad odstąpieniem od dokonanego przeze mnie zakupu, z tym mam wątpliwość co w takiej sytuacji stanie się z wykorzystanym przeze mnie kuponem. Czy kupon znowu stanie się dostępny do wykorzystania, czy też przepadnie? Będę wdzięczny za odpowiedź, gdyż, w Regulaminie Promocji “Kupony z Allegro Pay” w okresie 16.04.2024 r. - 31.07.2024 r. nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Tak jak każdy zakup zapłacony kuponem, wraca w formie kuponu i będzie ważny 14dni podczas platności. zakładka "Twoje zniżki".

oznacz moderatorów

slomek_
#1 Nowicjusz#

Ok, dziękuję za odpowiedź. Te 14 dni to niezależnie od okresu jaki pozostał do wykorzystania w momencie realizacji pierwszego kuponu? Chodzi mi o to, że w momencie wykorzystywania kuponu był on ważny jedynie jeszcze przez 8 godzin - czy jak pojawi się ponownie to będzie ważny 14 dni, czy już tylko 8 godzin?

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @slomek_Kupon jest ważny przez 14 dni od daty zwrotu.

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów