anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit allegro pay zmniejszony o połowę.

thenzel
#8 Zapaleniec#

Witam. Od początku korzystam z odroczonych rat. Mailem do dziś górny limit 4200zl.Nigdy nie zalegslem i nie spóźniałem się w wpłatami. Często wpłaty robione są wcześniej. Dziś otrzymałem info przy kolejnym zakupie że pojawiła się zmiana w regulaminie i limit zostal zmniejszony na 2tys. Skąd taka zmiana? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@thenzel pewnie informacja z BIK że korzystałeś z kredytów konsumenckich i spadła Twoja zdolność kredytowa 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@thenzel Cześć. Nowe przepisy (Ustawa o przeciwdziałaniu lichwie) przekładają się na warunki korzystania z Allegro Pay. Użytkownicy, którzy posiadają aktywną usługę, od 18 maja mogą zostać poproszeni o wyrażenie zgody na ponowne odpytanie w bazach kredytowych oraz będzie im aktualizowana zdolność kredytowa, a co za tym idzie zmianie może ulec wysokość przyznanych środków.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

thenzel
#8 Zapaleniec#

Rozumiem. Nigdy nie korzystałem z limitu większego niż 1tyś więc to mi jakoś nie przeszkadza ale zastanowiłem się z czego nagle taka decyzja jak nigdzie nie zalegam i zawsze jak mam zobowiązania płace w terminie. Dziękuję za wyjaśnienie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A może jednak jest coś na rzeczy, w innym wątku opis że spłat nie odsługuje Allegro Pay!!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma kasy?

oznacz moderatorów

36272649
#7 Wielbiciel#

Witam też dziś tak miałam z 4200 na 2400,wszystko spłacane przed czasem , do spłaty miałam 340 płatne za 21 dni  i dziś kolejny zakup ,i zmniejszyli limit .A  nigdzie nie mam żadnych kredytów zaciagniętych, trochę chore .

oznacz moderatorów

NORGHUL
#2 Obserwator#

Myślę by nie panikować na zapas. Czytam wiele opinii i chyba nikomu nie przyznają limitu 4000. Zakładam, że wraz ze zmianami zresetowali również historię użycia Allegro Pay i w końcu z którąś transakcją zaczną powiększać limity. Tak samo było poprzednio. Początkowo dostałem chyba 2000 albo nawet mniej, a potem od razu zwiększyli na 4200. Jak teraz macie jakieś niskie kwoty to po prostu na podstawie historii w BIK może nie tyle źle się dzieje co dzieje się niewiele i mimo tego limit i tak się będzie powiększał. 

 

Mnie to lotto. ja nawet do połowy poprzedniego limitu się nigdy nie zbliżyłem.

oznacz moderatorów