anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem Zmarła moja żona a miała brane produkty na allegro Pay.

Client:44647566
#7 Wielbiciel#

Żona zmarła a miała wzięte produkty na allegro Pay. Pisałem do allegro jak to rozwiązać czy można to spłacić czy przenieść na mnie czy może będzie to umożone. Do żony konta google mam dostęp ale do allegro już nie. I co mam z tym zrobić, odpowiedzieli mi że dopóki nie prześlę aktu dziedziczenia to mi nic nie powiedzą. No i ma meila żony przychodzi przypomnienie o terminie spłaty a ja nie wiem co robić nawet spłacić nie mogę bo dostępu nie mam do allegro. A jak nie będzie spłacane to wtedy komornik wysłany przez allegro to znajdzie kto ma spłacać i to z odsetkami i prowizją komornika. Coś zdaje że jak mają okazję to trzeba ją wykorzystać bo ja inaczej tego nie widzę w końcu byłem jej mężem. Co oczywiste po spłatę odezwą się do mnie to czemu teraz od razu nie przekażą jak to wygląda. A sprawy w sądzie trwają mają swój rytm urzędowy. A widać allegro pay chyba obrało nową politykę finansową na nowy zarobek zamiast od razu załatwić to jak trzeba to przeciąga takie rzeczy nie potrzebnie. Bo kto jak nie mąż powinien mieć wgląd w takie sprawy po śmierci.

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Swoje długi spłacam i jeszcze nie miałam komornika na karku. A co mój ojciec wyprawiał to jego sprawa nie moja. Nie będę tu opisywać co było. Może choroba psychiczna albo coś innego. Nie tylko dzieci istnieją na świecie. Są też inne problemy. Są też inne osoby bliskie i nieznane.  Są fobie i uzależnienia. 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:44647566 Udaj się gdzieś po poradę prawną, najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

oznacz moderatorów